توسعه‌دهندگان بازی Life is Strange: Before the Storm در یک پروژه جدید با اسکوئر انیکس همکاری می‌کنند

توسط افراسیاب در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۵:۵۴

اسکوئر انیکس تایید کرد که در یک پروژه جدید با Deck Nine Games استودیو توسعه دهنده بازی Life is Strange: Before the Storm همکاری می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

خالقان بازی Life is Strange: Before the Storm که یک نسخه فرعی از سری تحسین‌برانگیز Life is Strange محسوب می‌شود، با توسعه قابل قبول این بازی توانست نام و جایگاهی برای خود پیدا کند تا اسکوئر انیکس را برای ادامه همکاری با خود قانع کند.

اسکوئر انیکس خبر از ادامه همکاری خود با استودیو Deck Nine Games داد و اظهار داشت که وظیفه نشر بازی بعدی این استودیو را بر عهده گرفته است.

Lee Singleton رئیس استودیوهای خارجی اسکوئر انیکس اظهار داشت همکاری آنها با استودیو Deck Nine Games برای عرضه بازی Before the Storm یک موفقیت بزرگ برای آنها محسوب می‌شود، بنابراین ادامه همکاری آنها برای اسکوئر انیکس تصمیم سختی نبود.

در حال حاضر اسکوئر انیکس هیچ جزئیاتی از این پروژه معرفی نکرد و حتی مشخص نیست که آیا بازی‌بعدی آنها بازهم در جهان Life is Strange اتفاق می‌افتد یا با یک آی‌پی کاملا جدید مواجه هستیم.

برای توسعه این پروژه از هم‌اکنون استودیو Deck Nine Games شروع به گسترش اعضای تیم خود کرده، و در یک فراخوان شروع به استخدام افراد جدید با تخصص‌های گوناگون نموده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x