Nero مگاباستر Mega Man

تماشا کنید: در بازی Devil May Cry 5 با اسلحه مگاباستر مگامن مبارزه کنید

توسط تمنا افلاکی در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۲:۵۴

در هنگام انتشار Devil May Cry 5 می‌توانید از یکی از جالبترین سلاح‌های گیمینگ یعنی مگاباستر بهره ببرید; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

همراه با جدیدترین تریلر منتشر شده و اسکرین شات‌های جدید از بازی Devil May Cry 5، کپکام این بار اعلام کرد که که این بازی اکشن با یکی دیگر از فرانچایزهای این ناشر ادغام خواهد شد.

بازی Mega Man با بازی Devil May Cry 5 کراس اور خواهد داشت و این کراس اور به شما اجازه می‌دهد تا از مگاباستر استفاده کنید. اعلام این آیتم با اعلام Deluxe Edition این بازی همراه بود هم‌چنین کپکام یک تریلر جدید منتشر کرد که این سلاح را در هنگام مبارزه و استفاده از آن نشان می‌دهد.

در این ویدیو Nero را می‌بینیم که از مگاباستر استفاده می‌کند. همانطور که انتظار دارید، می‌توانید ر حالی که مجهز به مگاباستر هستید این طرف و آن طرف بروید و چپ و راست دشمنان خود را منفجر کنید. معلوم نیست که کپکام از روی قصد این تریلر را نشان داده یا نه اما Nero می‌تواند تلپورت کند و حتی به همان روشی که Mega Man میمرد، میمیرد. خوشبختانه، این انیمیشن‌ها در بازی انتهایی نیز وجود دارند.

بازی Devil May Cry 5 در تاریخ ۱۷ اسفندماه ( ۸ مارس ۲۰۱۹ ) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید