تماشا کنید: تریلر زمان‌انتشار و عنوان قسمت نخست بازی Life Is Strange 2 منتشر شد

توسط افراسیاب در ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۱

اسکوئر انیکس و استودیو Dontnod به مناسبت انتشار بازی Life is Strange 2 یک تریلر منتشر کردند که در آن نام قسمت نخست بازی مشخص می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

تریلر زمان‌انتشار بازی Life is Strange 2 منتشر شد که در آن می‌توان شخصیت‌های Sean  و Daniel را مشاهده نمود که به‌ خاطر یک حادثه تراژیک سفر آنها از ایالت سیاتل آغاز می‌شود.

Roads یا جاده‌ها نام قسمت اول بازی Life is Strange 2 است که در ۵ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

اسکوئر انیکس ناشر و Dontnod توسعه‌دهنده بازی در این ویدیو به کاربران نشان می‌دهند که بازیکنان در بازی با چه نوع بحرانی مواجه خواهند شد.

دو برادر با نام‌های Sean و Daniel که به ترتیب ۱۶ و ۹ سال دارند، به علت یک حادثه تراژیک در سیاتل، مجبور به فرار و ترک خانه خود می‌شوند. Sean و Daniel از ترس پلیس می‌خواهند به مکزیک بروند در صورتی که تلاش می‌کنند قدرت ماوراطبیعی مرموزی را که به‌صورت ناگهانی رخ داده را از همه مخفی نگه دارند. زندگی در جاده بسیار دشوار است و Sean به مرور نسبت به برادر بسیار کوچک‌ترش احساس مسئولیت می‌کند و متوجه می‌شود تصمیماتی که او می‌گیرد به چه میزان می‌تواند در سرنوشت‌شان برای همیشه در زندگی تاثیر بگذارد.

Dontnod توسعه فصل دوم مجموعه را از زمان انتشار نسخه اول آغاز کرد. این فصل دارای پنج قسمت بوده که داستان Sean و Daniel را از ابتدای سفرشان از سیاتل تا مکزیک روایت می‌کند که آنها چه‌طور راز خود را از پلیس مخفی می‌کنند و برای بقایشان تلاش می‌کنند.

در انتها می‌توانید تریلر زمان‌انتشار بازی را مشاهده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x