3 نظر

استودیو Telltale Games ورشکسته شد؛ جزییات برنامه کاری و لغو پروژه‌ها منتشر شد

توسط در 2 ماه پیش
 

استودیو Telltale Games ورشکسته شد و از ۲۵۰ نفر کارکنان آن، فقط ۲۵ نفر تا اتمام آخرین فصل Telltale’s The Walking Dead در این استودیو کار می‌کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

گزارشاتی مبنی بر این‌که استودیو Telltale Games به‌طور کامل به کار خود خاتمه داده، منتشر شد و سپس رییس استودیو، آقای Pete Hawley، بیانیه‌ای در این رابطه با اشاره به تحمل مشکلات حل‌نشدنی در سال گذشته، منتشر کرد:

ما تلاش کردیم شرکت را در مسیر جدیدی قرار دهیم و سال بسیار سختی برای Telltale را پشت سر گذاشتیم. در این سال، ما بهترین محتوای تولیدی‌مان را منتشر کردیم و بهترین فیدبک‌ها را گرفتیم؛ اما در نهایت، این فیدبک‌ها موفقیت مالی‌ عایدمان نکرد. با قلبی توام از غم و اندوه، رفتن دوستان‌مان را تماشا می‌کنیم که می‌روند تا نماینده‌های برند غصه‌گویی‌مان را در سراسر صنعت بازی‌های ویدیویی باشند.

استودیو Telltale Games به‌زودی از شرایط محصولات و آثارش اطلاعات بیشتری منتشر می‌کند. اما همگی می‌دانیم که ساخت فصل دوم The Wolf Among Us فعلا به رویاها و خواب‌هایمان پیوسته است.

گزارش این خبر به‌شخص برایم خیلی غم‌انگیز و دردناک بود و فکر می‌کنم به‌زودی حقوق IPهای استودیو برای فروش و حراجی قرار بگیرند. نظر شما درباره‌ی این اتفاق چیست؟

مطلب مشابه ◄  Gamescom 2018 | تماشا کنید: حضور مدوسا در گیم‌پلی جدید Assassin’s Creed Odyssey
 

شما باید ورود برای ارسال نظر