مشترکین PlayStation Now به زودی می‌توانند بازی‌ها را آفلاین بازی کنند

مشترکین PlayStation Now به زودی می‌توانند بازی‌ها را آفلاین بازی کنند

توسط کسری نیاول در ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۹:۳۶

شرکت سونی در حال راه‌اندازی قابلیت جدیدی برای پلی استیشن ۴ است. از این به بعد بازیکنان می‌توانند در PlayStation Now بازی‌ها را دانلود کرده و به صورت آفلاین آن‌ها را بازی کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

مشترکین PlayStation Now به زودی می‌توانند بازی‌هایی که بر روی سرویس پلی استیشن ۴ قرار بگیرند را دانلود کنند. شرکت سونی چندی پیش این قابلیت جدید را معرفی کرد. این شرکت اعلام کرد که تقریبا تمام بازی‌های پلی استیشن ۴ قابل دانلود خواهند شد.

همچنین بازی‌های بازسازی شده پلی استیشن ۲ نیز موجود خواهند شد. اما بازی‌های پلی استیشن ۳ به این علت که قابلیت اجرا بر روی پلی استیشن ۴ را ندارند در این سرویس وجود نخواهند داشت. بازی‌هایی که دانلود شوند تمامی DLC‌ها، پرداخت‌های درون برنامه‌ای و سایر ویژگی‌های بازی‌ها را نیز پشتیبانی خواهند کرد.

شرکت سونی در توضیح اینکه چگونه بازیکنان می‌توانند بازی‌ها را بر روی پلی استیشن ۴ دانلود کنند اعلام کرد:

اگر تا به امروز بازی که بر روی PlayStation Now به صورت آنلاین بازی کردید و می‌خواهید آن را به صورت آفلاین آن را بازی کنید، می‌توانید فایل‌های ذخیره شده را در فضای ابری خود به کنسول‌تان با استفاده از PS Plus منتقل کنید.

این کار را می‌توانید با انتقال فایل‌های ذخیره شده از PlayStation Now به فضای ذخیره PS Plus و سپس انتقال آن به سیستم پلی استیشن ۴ انجام دهید.

البته برای استفاده از این سیستم کاربران باید هر چند روز یکبار به اینترنت متصل شوند تا حق اشتراک PlayStation Now خود را تایید کنند. در چند روز آینده این سیستم به صورت کلی وارد پلی استیشن خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: