1دیدگاه

جزییات جدیدی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد؛ از دید اول شخص تا شخصی‌سازی اسب

توسط در2 ماه پیش
 

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2، اطلاعات و جزییات بیشتری از این بازی منتشر شد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

تقریبا یک ماه دیگر تا انتشار بازی بزرگ Red Dead Redemption 2 باقی مانده و با توجه به این‌که رسانه‌ها و منتقدان متعددی نسخه پیش‌نمایش آن را تجربه کرده‌اند، اطلاعات جدیدی چون قابلیت بازی در دید اول شخص و اطلاعات دیگر منتشر شد که در ادامه می‌توانید جزییات آنها را مطالعه کنید.

بازی در دید اول شخص: با این‌که یک سال طول کشید تا Rockstar دید اول شخص را به GTA V اضافه کند، اما Red Dead Redemption 2 از همان اول قابلیت بازی در این دید را به شما می‌دهد و تا آخر بازی را نیز می‌توانید در دید اول شخص بازی کنید.

ارتقای سیستم Dead-Eye: سیستم هدف‌گیری Dead-Eye اکنون در دومین قسمت بازی دارای پنج سطح است و وقتی به سطح سوم برسید، می‌توانید اعضای بدن و نقاط ضعف دشمنان خود را نشانه بگیرید. پس قطع عضو و شلیک‌های خونین چیزی است که زیاد در RDR 2 می‌بینیم!

شخصی‌سازی HUD: طبق میل خود، می‌توانید بارهای جان، استقامت، نقشه کوچک و… را خاموش و روشن کنید یا کلا بدون HUD بازی را ادامه دهید.

دنیای پویا: دنیای RDR 2 پویاست. در طی بازی شما شاهد ساخته شدن ساختمان‌ها، تعطیلی بازار و مردمی که به‌سراغ‌تان می‌آیند و می‌روند، هستید و این یعنی با دنیایی کاملا زنده و پویا روبه‌رو هستیم.

عکس‌برداری: با این‌که بازی در سال ۱۸۹۹ میلادی جریان دارد و عکس‌برداری کار زمان‌بری است، لازم نیست نگران عکس‌برداری از مناظر طبیعی بازی و مناظری که خلق می‌کنید، باشید.

مطلب مشابه ◄  ‌رویداد این هفته بازی PUBG مهارت‌های شما در نقشه Sanhok را می‌سنجد

لباس‌های پویا: علاوه بر دنیای بازی، لباس‌های شخصیت اصلی یعنی آرتور نیز کاملا واقع‌گرایانه عمل می‌کنند و براساس آب‌وهوا و اتمسفر تغییر می‌کنند.

شخصی‌سازی اسب: پراستفاده‌ترین وسیله نقلیه در غرب وحشی قابل شخصی‌سازی است. فقط کافی‌ست اسب‌تان را به استبل ببرید و آن را بزک کنید!

شنا: خوشبختانه برعکس جان، آرتور شنا هم می‌کند! دیگر لازم نیست نگران مرگ ناگهانی حین سقوط در آب باشید!

شکار واقع‌گرایانه‌تر: هر چه‌قدر که سیستم شکار RDR واقع‌گرایانه بود، RDR 2 دوز آن را افزایش داده و بعد از شکار، شما انیمیشن‌هایی واقع‌گرایانه‌تر از کندن پوست آن حیوان و قصابی آن زبان‌بسته می‌شوید!

جزییات، جزییات و جزییات(!): توجه راک‌استار به جزییات در RDR 2 شگفت‌انگیز و در برخی موارد شاید بیش از حد است! لازم است بدانید که ریش آرتور طی زمان بلند می‌شود و می‌بایست بعد از مدتی اصلاح کنید! براساس تغذیه‌تان در بازی، آرتور هم وزن اضافه می‌کند و هم کم! خون، گِل، برف و آب چون در واقعیت روی لباس شما می‌ماند و با توجه به شرایط آب‌وهوایی خشک می‌شود! ناگفته نماند که باید به فکر خراب‌کاری اسب‌تان نیز باشید؛ فقط لطفا قبل از این‌که او پس‌ماندش را به طبیعت برگرداند، کنار بزنید و بهداشتی رفتار کنید!

به‌نظر می‌رسد راک‌استار ۸ سال وقتی که صرف ساخت Red Dead Redemption 2 کرده را به‌خوبی به‌کار گرفته است. بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸) برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر