شیاطین اولین تریلر گیم‌پلی از Dante Dante

تماشا کنید: نحوه‌ی مبارزه‌ی Dante در جدیدترین تریلر Devil May Cry 5

توسط تمنا افلاکی در ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۶

بالاخره کپکام اولین تریلر گیم‌پلی از Dante را در هنگام مبارزه در Devil May Cry 5 منتشر کرد; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

همزمان با رویداد TGS 2018، کپکام برای عنوان اکشن خود Devil May Cry 5 تریلر جدیدی را منتشر کرد که بالاخره قابل توجه ترین کاراکتر اصلی مجموعه یعنی Dante را به تصویر می‌کشد.

شبیه به جدیدترین تریلری که در Gamescom منتشر شد، این تریلر نیز با یک تماس تلفنی شروع می‌شود اما این بار Dante تلفن را جواب می‌دهد. بعد از این opening کوتاه، تریلر به سمت گیم‌پلی می‌رود و تعداد زیادی از شیاطین را نشان می‌دهد که اطراف Dante هستند. در این ویدیو شلیک‌ها، ضربه‌های سریع، کوبیده شدن موتور سیکلت و مرگ شیاطین را می‌بینیم که همگی آن‌ها فوق‌العاده هستند.

بعد از این نگاه طولانی به گیم‌پلی بازی، تعدادی cutscene جدید از Devil May Cry 5 را مشاهده می‌کنیم. هم‌چنین در این ویدیو شاهد برخورد Nero و Dante هستیم همراه با بازگشت دو کاراکتر Trish و Lady.

احتمالا جالب ترین قسمت این تریلر حضور یک کاراکتر جدید به نام V است که در انتهای تریلر ظاهر می‌شود. گفته شده است که V مشتری Devil May Cry است اما اطلاعات دیگری در دسترس نیست. کپکام قول داده است که در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری را در مورد V منتشر خواهد کرد.

همه چیز در مورد این تریلر جدید هیجان انگیز و فوق‌العاده است پس حتما این تریلر را مشاهده کنید.

Devil May Cry 5 در تاریخ ۱۷ اسفند ( ۸ مارچ ۲۰۱۹ ) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x