تریلر گیم‌پلی جدید Claire Redfield Dengeki PlayStation

تماشا کنید: مبارزه‌ی Claire Redfield در تریلر گیم‌پلی جدید Resident Evil 2

توسط تمنا افلاکی در ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۴

Claire Redfield در تریلر گیم‌پلی جدید منتشر شده از Resident Evil 2 remake باید با دشمن بزرگتری مبارزه کند; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

هر بار که خبر جدیدی از Resident Evil 2 remake منتشر می‌شود این بازی بهتر و بهتر به نظر می‌رسد. امروز در ۲۰۱۸ TGS مجله ژاپنی Dengeki PlayStation ویدیو گیم‌پلی قابل ملاحظه‌ای را منتشر کرد.

در این ویدیو بالاخره Claire Redfield را مشاهده می‌کنیم که باید با دشمنی بزرگ که یک چشم تومور مانند بر روی شانه‌ی خود دارد مبارزه کند. به دلیل اینکه احتمال دارد نسخه اصلی را بازی نکرده باشید، برای جلوگیری از اسپویل شدن، مشخصات مربوط به این دشمن بازگو نمی‌شود. در انتهای این خبر می‌توانید این تریلر گیم‌پلی را مشاهده کنید.

هم‌چنین می‌توانید تریلر و اسکرین شات‌های جدید منتشر شده از این بازی که حضور Ada Wong را نشان می‌دهد، از طریق این لینک مشاهده کنید.

بازی Resident Evil 2 remake در تاریخ ۵ بهمن ماه (۲۵ ژانویه) برای اکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “تماشا کنید: مبارزه‌ی Claire Redfield در تریلر گیم‌پلی جدید Resident Evil 2”

  1. milad_negah گفت:

    بی صبرانه منتظر انتشار بازی اش هستم . تریلرهاش با روح و روان گیمر های قدیمی که کلی با رزیدنت اویل خاطره دارن بازی می کنه :۱۵: :۱۵:

    ۰ ۰
x