بازی Ghost Recon Wildlands را آخر هفته رایگان بازی کنید

بازی Ghost Recon Wildlands را آخر هفته رایگان بازی کنید

توسط کسری نیاول در ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۸:۲۲

به تازگی شرکت Ubisoft اعلام کرد که بازی Ghost Recon Wildlands آخر این هفته بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی رایگان خواهد بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

طبق اعلام شرکت Ubisoft بازیکنان می‌توانند از ۲۰ تا ۲۳ سپتامبر (۲۹ شهریور تا ۱ مهر) بازی Ghost Recon Wildlands را رایگان بازی کنند. در طی این چند روز بازیکنانی که این بازی را دانلود کنند می‌توانند به بازی اصلی، بخش Ghost War و ماموریت‌های ویژه که در آن برخی از کاراکترهای سایر بازی‌های این شرکت وجود دارد دسترسی داشته باشند.

همچنین به عنوان بخشی از این هفته رایگان، بازیکنان می‌توانند بازی Ghost Recon Wildlands را با ۶۰ درصد تخفیف خریداری کنند. این تخفیف از ۱۸ سپتامبر تا ۱ اکتبر (۹ مهر) ادامه خواهد داشت. تخفیف شامل دو نسخه از بازی خواهد شد. برای کسانی که اولین بار است بازی را امتحان می‌کنند، در صورتی که بازی را خریداری کنند تمام پیشرفت‌های انجام گرفته درون بازی ذخیره خواهد شد.

یک آپدیت رایگان نیز برای بازی Ghost Recon Wildlands توسط شرکت Ubisoft عرضه شده است که آیتم‌های جدیدی به کاربران Year 2 Pass ارائه خواهد داد. بنابراین فرصت را از دست ندهید و بازی را همین الان امتحان کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: