نویسنده سریال Games Of Thrones اظهار دارد که این عنوان قابلیت کافی برای فصل‌های بیشتری داشت

توسط افراسیاب در ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۰

George R.R. Martin نویسنده سریال Games of Thrones فکر می‌کند گه این مجموعه قابلیت بسیار بیشتری برای ساختن فصل‌های بیشتر دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

سریال Game of Thrones مجموعه مشهور کانال HBO، سال آینده با پخش شدن فصل هشتم به اتمام خواهد رسید، اما این چیزی نیست که نویسنده اثر George R.R. Martin خواستار آن است. او در جریان جشنواره  Emmy اظهار داشت که کتاب‌های او پتانسیل کافی برای ادامه یافتن را دارد. این نمایش می‌تواند تا ۱۳ فصل نیز ادامه یابد.

George R.R. Martin می‌گوید:

ما می‌توانستیم ۱۱، ۱۲ یا ۱۳ فصل داشته باشیم. اما من فکر می‌کنم DB Weiss و David Benioff می‌خواهند کنار بکشند. اگر شما کتاب‌های من را مطالعه کرده باشید، می‌دانید که مواد کافی برای ادامه یافتن را دارد.

وقتی از مارتین پرسیده شد چرا Game of Thrones به پایان می‌رسد، او پاسخ داد:

من نمی‌دانم. بهتر است این سوال را از DB Weiss و David Benioff بپرسید.

مارتین در ادامه افزود DB Weiss و David Benioff همیشه می‌خواستند که Game of Thrones در هفت فصل به پایان برسد، اما فشار تیم توانست آنها را قانع کند که مجموعه تا فصل هشتم نیز ادامه یابد. مارتین از ابتدا نظرش بر این بود که سریال Game of Thrones باید در ۱۰ فصل ساخته شود.

در اوایل سال جاری دیزنی تایید کرد Weiss و Benioff برای تولید یک سری فیلم از دنیای Star Wars به خدمت آن در آمده اند، البته هنوز هیچ چیز درمورد آن پروژه نمی‌دانیم.

در صورتی که سریال Game of Thrones به پایان می‌رسد، اما HBO بر روی پنج اسپین‌آف مختلف از روی آن کار می‌کند. بعضی از آنها داستان ۱۰۰ سال پیش از رویدادهای Game of Thrones را روایت می‌کنند، در صورتی که مابقی ۵۰۰۰ سال پیش از آن را.

لازم به ذکر است سریال Game of Thrones در مراسم امی سال جاری توانست برنده ۹ جایزه شود؛ از جمله جایزه بهترین درام و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای Peter Dinklage.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: