بتسدا نام تجاری Redfall را ثبت کرد

توسط افراسیاب در ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۵:۵۵

هفته گذشته شرکت مادر ZeniMax Media یک نام تجاری با عنوان Redfall به ثبت رساند که نشان از یک بازی در حال توسعه از بتسدا دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در توضیحات Redfall نوشته شده است که یک نرم‌افزار برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها محسوب می‌شود. این نام همراه کد ۹ آمده است که می‌تواند نشان از یک بازی تک‌نفره باشد، چرا که معمولا بازی‌های چندنفره این شرکت با کد ۴۱ همراه هستند.

اما سوال مهمتر این است که این نام مربوط به چه فرانچایزی است. بعضی از کاربران Reddit عقیده دارند که این نام متعلق به بازی The Elder Scrolls VI است که در E3 سال جاری به‌صورت رسمی معرفی شد، اما برای ادعای خود هیچ مدرک روشنی ارائه نکرده اند و نمی‌توان خیلی به آن مطمئن بود.

در کنار آن Redfall می‌تواند مربوط به عناوین دیگر بتسدا مانند Dishonored و The Evil Within یا حتی Wolfenstein باشد که نسخه سوم آن در هفته گذشته توسط Pete Hines تایید شد. در کنار اینها شاید Redfall مربوط به یک آی‌پی کاملا جدید باشد. در نهایت با احتمال کمتر Redfall می‌تواند بازی Starfield باشد که آن نیز با یک تیزر کوتاه در جریان E3 2018 معرفی شد.

با توجه به مدارک موجود نمی‌توان مطمئن شد که Redfall واقعا مربوط به چه فرانچایزی است تنها باید تا اطلاعات رسمی از سوی بتسدا صبر کرد.

به نظر شما Redfall می‌تواند نام تجاری چه بازی باشد؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x