0 نظر

بازی Forza Horizon 4 را از هم‌اکنون می‌توان دانلود کرد

توسط در 3 ماه پیش
 

کسانی که بازی Forza Horizon 4 را به‌صورت دیجیتالی پیش‌خرید کرده باشند از هم‌اکنون قادر خواهند بود بازی را دانلود کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Forza Horizon 4 امروز در سراسر جهان برای دانلود گذاشته شد تا بازیکنان زمان زیادی برای دانلود فایل‌های آن را داشته باشند.

هرکسی که بازی را از خرده‌فروشی‌ها به‌صورت دیجیتالی خریده باشد می‌تواند بازی را دانلود کند چه کاربران اکس‌باکس و چه کاربران رایانه‌های شخصی. حجم فایل‌ها بسته به پلتفرم آن متفاوت است اما خوشبختانه بسیار کم‌تر از Forza 7 در زمان انتشارش است. اما حجم آن تقریبا با Forza Horizon 3 برابری می‌کند.

بزرگ‌ترین حجم متعلق به نسخه رایانه‌های شخصی است با 63.73GB، سپس نسخه اکس‌باکس وان اکس با 60.19GB و در نهایت نسخه اکس‌باکس معمولی با 56.13GB.

احتمالا تفاوت حجم نسخه‌های مختلف به دلیل کیفیت‌های آن است بنابراین بهترین عملکرد را در نسخه‌های رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان اکس باید شاهد بود.

اگر علاقه دارید تا با بازی Forza Horizon 4 بیشتر آشنا شوید، لازم به ذکر است دموی بازی هم‌اکنون به‌صورت رایگان برای عموم در دسترس قرار دارد.

بازی Forza Horizon 4 در 10 مهر 1397 برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود؛ البته کسانی که نسخه Ultimate Edition را تهیه‌کنند کمی زودتر در 6 مهر می‌توانند به بازی دسترسی یابند.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر