Insomniac علاقه زیادی به ساختن بازی Sunset Overdrive 2 دارد

توسط افراسیاب در ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۰

Ted Price رئیس Insomniac در یک مصاحبه با سایت IGN اظهار داشت که استودیو آنها علاقه زیادی به توسعه بازی Sunset Overdrive 2 دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

Ted Price می‌گوید:

به نظر من یکی از بهترین چیزها در کارما ساخت دنباله فرانچایزی است که پیش از این نسخه اول آن را خودتان ساخته باشید. البته باتوجه به شرایط مختلف گرفتن چنین تصمیمی بسیار دشوار است.

وقتی شما یک آی‌پی را متولد می‌کنید، شناخت کاملی نسبت به آن دارید، شخصیت‌های آن را می‌شناسید، مکانیک هسته‌ای آن را می‌شناسید و می‌دانید چه بازیکنانی آن را دوست دارند یا ندارند، بنابراین ساخت یک دنباله برای هر بازی‌ای، حالا چه Sunset Overdrive باشد یا نباشد، یک فرصت است تا چیزی را در اختیار کاربران قرار دهید که از نسخه اول آن به‌طور قابل ملاحظه‌ای بهتر خواهد بود، و این چیزی است که ما در Insomniac به دنبال آن هستیم.

قطعا برای ما زمان چالش‌برانگیزی خواهد بود، یک چالش بزرگ. در حال حاضر ما احساس می‌کنیم افراد زیادی هستند که Sunset را دوست داشتند و طالب دنباله آن هستند چراکه پیاپی این سوال را از ما می‌پرسند.

باتوجه به آن که اعضای کارکنان استودیو Insomniac کمتر از ۳۰۰ نفر می‌باشند و باتوجه به استانداردهای امروزی Insomniac یک استودیو کوچک محسوب می‌شوند، بنابراین باید در انتخاب پروژه خود دقت لازم را داشته باشند.

جدیدترین بازی آنها Spider-Man به تاگی برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است، که تا همین زمان به موفقیتی دست یافته که ساخته دنباله آن تضمین شده است. آنها همچنین در حال توسعه بازی Stormland برای پلتفرم واقعیت مجازی Oculus Rift هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: