موفقیت The Witcher 3 به ما اعتمادبه‌نفس زیادی برای توسعه بازی Cyberpunk 2077 داده است

توسط افراسیاب در ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۰

مدت اندکی پس از رویداد Gamescom 2018 یک گیم‌پلی ۴۸ دقیقه‌ای از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد که این ویدیو کماکان کاربران زیادی را درگیر خود کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

پس از انتشار این ویدیو تصویر بازی Cyberpunk 2077 بر روی صفحه اول مجله EDGE قرار گرفت و در این مجله یک مصاحبه اختصاصی با تیم توسعه‌دهنده در CD Projekt RED منتشر شد. Richard Borzymowski تهیه‌کننده بازی توضیح می‌دهد که موفقیت The Witcher 3 به آنها اعتمادبه‌نفس مضاعفی برای توسعه و ریسک‌پذیری بازی موردانتظارشان داده است.

موفقیت The Witcher 3 به ما این امنیت را داده است که کارمان را بلدیم. هنرمندان ما در استودیو بسیار جاه‌طلب هستند و آنها از آزمایش‌کردن چیزهای جدید هیچ ترسی ندارند. این چیزی است که ما دنبال آن هستیم. من معتقد هستم Witcher خوب بود؛ بنابراین Cyberpunk باید خیلی خوب باشد.

البته مدت زیادی به تصمیمی که گرفته ایم فکر کرده ایم. در ابتدا ما به خود می‌گفتیم: «درست است که این بسیار بزرگ است، اما هدف ما رسیدن به آن است.» به عنوان تهیه‌کننده وظیفه ما بازبینی و بررسی تیم‌مان برای آمادگی و پیش‌روی به پله بالاتری است. همچنین باید به میزان کافی انعطاف‌پذیر باشیم تا بتوانیم تغییرات زیادی در بازی‌مان بوجود آوریم.

The Witcher III کمتر از بازی Cyberpunk 2077 پیچیده نبود، بلکه پیچیدگی‌های متفاوتی داشت. مثلا ساختن جنگل‌ها و مناطق وسیع witcher آسان‌تر یا ارزان‌تر از آسمان‌خراش‌ها در وسط شهر Cyberpunk  نیست.

در ادامه Animator Maciej Pietras کارگردان سینمایی بازی اظهار دارد که سیستم‌های انیمیشن بازی به‌صورت کامل بازسازی شده‌اند، همچنین آنها برای توسعه بازی Cyberpunk 2077 موتوربازی‌سازی خود را به جلو هدایت کرده اند.

ما یک سیستم انیمیشن کاملا جدید استفاده می‌کنیم. ما یک استودیو کاملا جدید برای mocap در اختیار داریم. ما برای طراحی عضلات و طراحی حرکت لب‌ها در هنگام صحبت یک سیستم جدید داریم. هم‌چنین برای طراحی لوکیشن و خلاصه همه‌چیز. ما موتور بازیمان را ارتقاء داده‌ایم؛ البته در این زمینه مواظب هستیم تا بازی‌مان در کنسول‌های نسل حاضر نیز به خوبی اجرا شود.

هنوز تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 مشخص نشده است، اما باتوجه به صحبت‌های توسعه‌دهندگان پیش‌بینی می‌کنیم که بازی در اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر شود، چرا که بیشترین احتمالات و پیش‌بینی‌ها حاکی از انتشار کنسول‌های نسل بعد در پاییز ۲۰۲۰ دارد. باتوجه به آن‌که بازی Cyberpunk 2077 علاوه بر پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان برای کنسول‌های نسل آینده نیز منتشر خواهد شد، پس این تاریخ برای انتشار بازی منطقی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: