تماشا کنید: Season Pass بازی Assassin’s Creed Odyssey شامل ریمستر سومین نسخه سری می‌شود

توسط تارخ ترهنده در ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۳

دیروز یوبی‌سافت از برنامه‌ی انتشار محتوا برای بازی Assassin’s Creed Odyssey رونمایی کرد که شامل Season Pass، بسته‌های الحاقی و ریسمتر سومین نسخه اصلی از سری یعنی Assassin’s Creed III می‌شود؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

خریداران Assassin’s Creed Odyssey و Season Pass آن پس از انتشار بازی، دو بسته الحاقی داستانی، هر کدام در قالب سه قسمت را تجربه خواهند کرد. علاوه بر این، ریمستر دو بازی Assassin’s Creed III و Assassin’s Creed 3: Liberation نیز به کسانی که Season Pass Odyssey را خریداری کنند، اهدا می‌شود که شامل تمامی بسته‌های الحاقی هر دو بازی می‌شوند: Benedict Arnold Missions ،Hidden Secrets Pack و Tyranny of King George.

ریمستر دو بازی مذکور علاوه بر ارتقای گرافیکی و پشتیبانی از رزولوشن ۴K و پشتیبانی از HDR روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس، از ارتقا و بهبود در زمینه گیم‌پلی و مکانیک‌های آن نیز بهره‌مند شده‌اند.

Assassin’s Creed III Remastered به‌صورت جداگانه نیز برای کسانی که علاقه‌ای به خریداری Season Pass بازی AC Odyssey ندارند، در فروشگاه‌ها قرار می‌گیرد.

در ادامه تصاویر و تریلری از بسته‌های الحاقی و محتوای Season Pass بازی را تماشا می‌کنید:

جزییات بسته‌های الحاقی داستانی و اصلی بازی به‌شرح زیر است:

  • بسته الحاقی اول Legacy of the First Blade: این بسته الحاقی، بازیکن را با ماجرای اولین کسی که Hidden Blade استفاده کرد، آشنا می‌کند؛ کسی که خط تاریخ را دست‌خوش تغییر نمود. در این داستان، بازیکن با پیش‌زمینه داستانی اساسین‌ها آشنا می‌شود و متوجه می‌شود که چه زمانی آنها جنگیدن در سایه‌ها را آغاز کردند. این بسته الحاقی از ماه دسامبر سال جاری میلادی انتشارش آغاز شده و در فاصله‌ای شش هفته‌ای، هر سه قسمت آن به‌نوبت منتشر می‌شوند.
  • بسته الحاقی دوم The Fate of Atlantis: در این بسته الحاقی، بازیکن با موجودات اسطوره‌ای و شهر افسانه‌ای آتلانتیس روبه‌رو می‌شوند. در داستانی پرتلاطم، بازیکن بیشتر با اساطیر یونان و تمدن اولیه (First Civilization) آشنا می‌شود. در بهار سال ۲۰۱۹ میلادی، انتشار این بسته الحاقی آغاز شده و در فاصله‌ای شش هفته‌ای، هر سه قسمت آن به‌نوبت منتشر می‌شوند.

لازم ذکر است که Season Pass بازی Assassin’s Creed Odyssey در نسخه‌های Gold ،Ultimate ،Spartan و Pantheon بازی گنجانده شده و به‌صورت جداگانه نیز قابل خریداری است.

گذشته از بسته‌های الحاقی پولی، یوبی‌سافت از برنامه‌اش برای به‌روز رسانی و انتشار محتوای رایگان برای بازی نیز رونمایی کرد که در ادامه می‌توانید جزییات آن را مطالعه نمایید:

  • The Lost Tales of Greece: مجموعه Questهای سریالی هستند که بینابین قسمت‌های بسته‌های الحاقی اصلی منتشر می‌شوند و شامل ماجراها و شخصیت‌ها جدید و آشنا از دنیای بازی می‌شوند.
  • Recurring In-Game Events: به‌صورت هفتگی، طی رویدادهایی کشتی‌ها و مزدورهای (Mercenary) جدیدی به بازی اضافه می‌شوند تا بازیکنان به شکار آنان بپردازند. علاوه بر این، ماموریت‌های روزانه نیز بازیکنان را به‌سوی Questهای جدیدی روانه می‌کند.
  • Discovery Tour: پس از انتشار بازی، حالت Discovery Tour نیز به بازی اضافه می‌شود که شما را در دنیایی عاری از خشونت و درگیری آزاد می‌گذارد تا یونان باستان را کشف کنید و در آن حقایق تاریخی را جستجو کنید.
  • Many more updates: گذشته از تمامی موارد بالا، موجودات اساطیری بیشتر و حالت New Game Plus در راه هستند.

طبق گفته‌ی یوبی‌سافت، تیم سازنده Odyssey بر به‌روز رسانی، انتشار محتوا و پشتیبانی از بازی متعهد است و در آینده به انتشار محتوا برای بازی ادامه می‌دهد.

Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

کسانی که نسخه‌های Collectors و Ultimate بازی را خریداری کنند، سه روز زودتر می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: