هنری کویل دیگر به عنوان سوپرمن در دنیای دی سی حضور نخواهد داشت

هنری کویل دیگر به عنوان سوپرمن در دنیای دی سی حضور نخواهد داشت

توسط کسری نیاول در ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۳۰

به تازگی شرکت برادران وارنر اعلامیه‌ای منتظر کرد مبنی بر این که «هنری کویل» (Henry Cavill) دیگر به عنوان سوپرمن در دنیای دی سی بازی نخواهد کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در اعلامیه شرکت برادران وارنر درباره حضور «کویل» در دنیای دی سی آمده است:

در حالی که هنوز تصمیمی برای فیلم‌های جدید سوپرمن گرفته نشده است، اما ما همواره رابطه‌ای خوب و احترام برای «هنری کویل» قاعل هستیم.

در سال ۲۰۱۱ اعلام شد که «کویل» نقش سوپرمن را به عهده خواهد گرفت و از آن زمان او در سه فیلم دی سی حضور داشته است. این فیلم‌ها Man of Steel ، Batman vs Superman و Justice League بوده است. حال مشخص شد که او دیگر در فیلم‌های دی سی حضور نخواهد داشت.

بنا به گزارش Hollywood Reporter ، دی سی تصمیم داشت سوپرمن را در فیلم جدید Shazam قرار دهد. با توجه به عدم حضور «کویل» در دی سی، سوپرمن نیز در حال حاضر از این فیلم حذف شد. بنا به گزارش‌ها، مذاکرات با «کویل» به علت عدم تطابق برنامه طرفین خاتمه یافت. به این علت که اخیراً، مشخص شده است «کویل» در فیلم جدید The Witcher شبکه نتفلیکس حضور خواهد داشت.

به نظر می‌رسد که دنیای دی سی بار دیگر تکانی خورده است. در حالی که فیلم Shazam ، فیلم جدید Aquaman و فیلم Wonder Woman 1984 که قرار است سال بعد عرضه شود، ساخت فیلم جدید جوکر کنسل شد. هفته پیش سریال The Witcher برای شبکه Netflix تایید شد. «کویل» در این سریال نقش «گرالت» را به عهده خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: