سریال بازی Banner Saga استودیو Stoic ممکن است ساخته شود

سریال بازی Banner Saga استودیو Stoic ممکن است ساخته شود

توسط کسری نیاول در ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۵

با عرضه بازی Banner Saga 3 در تابستان، استودیو Stoic آخرین فصل این سه‌ گانه استراتژی و نقش آفرینی را با پایانی منحصر به فرد پایان داد. اما سومین بازی از این سری پایان این سری نیست و قرار است از این سری سریالی انیمیشنی تولید شود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

یکی از مدیران استودیو Stoic به نام «آرنی جورگنسن» (Arnie Jorgensen) در مصاحبه با وبسایت Dualshockers جزئیات جدیدی از عرضه بازی Banner Saga 3 در تابستان گفت و اعلام کرد که این استودوی قصد دارد فضای بازی را از آنچه که هست گسترده‌تر کند. با توجه به صحبت‌های «جورگنسن»، یکی از راه‌هایی که این استودیو قصد دارد آن را انجام دهد تولید سریالی انیمیشنی از این بازی است.

«جورگنسن» می‌گوید سریال Banner Saga بزرگترین درخواستی است که طرفداران این سری بازی‌ها از این شرکت داشتند. البته او اطلاعات بیشتری درباره اینکه آیا این سریال در حال ساخت است یا خیر فاش نکرد. او تنها اعلام کرد که استودیو Stoic در حال مذاکره با چندین همکار برای ساخت و تولید این سریال است.

به غیر از تولید سریال از بازی Banner Saga ، استودیو Stoic راه‌های دیگری را نیز برای توسعه داستان بازی امتحان خواهد کرد. برخی از راه‌هایی که ممکن است این استودیو به دنبال آن باشد شامل تولید بازی رومیزی و یا منتشر کردن رمان‌هایی جدید بر اساس داستان The Banner Saga : The Gift of Hadrborg است.

بازی Banner Saga 3 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و کامپیوترهای شخصی در دسترس است. نسخه‌ موبایل این بازی نیز به زودی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید