فومیتو اوئدا خالق بازی The Last Guardian از بازی بعدی خود می‌گوید

توسط افراسیاب در ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۱:۲۷

خالق عناوین ICO, Shadow of the Colossus و The Last Guardian آقای فومیتو اوئدا از روند پیشرفت پروژه بعدی خود می‌گوید. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

هفته‌نامه Famitsu در جدیدترین نسخه خود یک مصاحبه کوچک با فومیتو اوئدا کارکردان بازی‌های ICO, Shadow of the Colossus و The Last Guardian منتشر کرده است.

در این مصاحبه اوئدا توضیح می‌دهد که همراه تیم جدید خود در استودیو genDESIGN در مرحله فاز نمونه‌اولیه به سر می‌برند. آنها هزینه توسعه بازی خود را با کمک Kowloon Nights به دست آورده اند، مرکزی که به توسعه بازی‌های مستقل کمک مالی می‌کند.

او ادامه داد که شرایط و روند توسعه بازی بوسیله Kowloon Nights برای آنها فراهم شده است که بسیار جالب است، اما از طرفی توسعه بازی مطابق اتود آنها کمی دشوارتر از روال عادی می‌باشد.

در صورتی که این بازی مراحل توسعه متفاوت و عجیبی را نسبت به دیگر بازی‌های مستقل طی می‌کند، او تاکید کرد که پروژه بعدیشان نیز یک بازی کامل مانند دیگر عناوینش مانند Ico، Shadow of the Colossus و The Last Guardian است. همچنین اوئدا تائید کرد که بازی آنها در جهانی کاملا متفاوت نسبت به عناوین دیگرشان اتفاق می‌افتد و هیچ ارتباطی با عناوین دیگرشان ندارد.

در پایان اوئدا اظهار داشت که برای رونمایی از اطلاعات بیشتر هیجان‌زده است اما الان وقت مناسبی برای این کار نیست.

Shadow of the Colossus عنوانی است که توسط اوئدا خلق شده و توسط تیم  Bluepoint Games بازسازی شده است.، این بازسازی در سال جاری با تحسین فروان منتقدین به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. نقد دنیای بازی با عنوان و چه کارها که برای عشق نمی‌کنیم را در این آدرس می‌توانید مطالعه کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “فومیتو اوئدا خالق بازی The Last Guardian از بازی بعدی خود می‌گوید”

  1. mohammadreza گفت:

    :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :ps:

    ۰ ۰