Soul Edge Cervantes pirate Cervantes Soulcalibur 6

تماشا کنید: بازگشت pirate Cervantes به Soulcalibur 6

توسط تمنا افلاکی در ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۱:۰۲

کاراکتر pirate Cervantes به بازی Soulcalibur 6 برمی‌گردد، تریلری از این کاراکتر نیز منتشر شده است; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

برای طرفداران بازی Soulcalibur 6 بسیار خوشنود کننده است که می‌توانند در هنگام عرضه بازی Soulcalibur 6 کاراکتر pirate Cervantes را دوباره ببینند.

pirate Cervantes برای اولین بار در Soul Edge به عنوان نقش منفی اصلی ظاهر شد، و در تمام عناوین زیرمجموعه از Soul Edge حضور داشته است. با اینکه حضور این کاراکتر در Soulcalibur 6 متعجب کننده نیست اما همیشه تایید یک خبر باعث خوشحالی  است.

اگر با این فرانچایز آشنا نیستید، باندای نامکو داستان زیر را در مورد فراهم pirate Cervantes کرده است:

هنگامی که Cervantes برای اولین بار در Soul Edge نیرو گرفت، قدرت شمشیر طلسم شده، او را به یک هیولا تبدیل کرد. همانطور که شمشیر ذهن Cervantes را دستکاری می‌کرد، Cervantes از شمشیر برای به وجود آوردن یک حکومت از وحشت و قتل عام استفاده می‌کرد. اما خیلی زود طلسم شمشیر توسط یک نینجای قهرمان و یک جنگجوی شجاع متوقف شد. Cervantes شکست خورد، با آتش تحلیل رفت، به اعماق جهنم فرستاده شد و بدنش تبدیل به خاکستر شد.

حالا مالک جدید Soul Edge، کابوس به سراغ Cervantes می‌رود. یکبار دیگر Soul Edge چرخ سرنوشت شوم را حرکت داده و Cervantes را از مرگ برمی‌گرداند. بعد از رستاخیز Cervantes بر روی دریایی از اجساد قدم می‌زند، روح‌های بی شمار را در بر می‌گیرد و خرابی و ویرانی به جا می‌گذارد. آخرین هدفش مشخص است: یکبار دیگر Soul Edge را از آنِ خود کند.

pirate Cervantes با استفاده از دو سلاح می‌جنگد: شمشیر دوزخ و فنا و خنجری که در دسته‌ی آن یک تپانچه است.

بازی Soulcalibur 6 در تاریخ ۲۶ مهرماه ( ۱۸ اکتبر ) برای اکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید