تاریخ انتشار بازی Hollow Knight برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox one مشخص شد

توسط افراسیاب در ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۰

Team Cherry استودیو توسعه‌دهنده بازی Hollow Knight خبر از انتشار بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دو هفته آینده داد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Hollow Knight در تابستان جاری پس از عنوان Metroidvania  برای نینتندو سوئیچ منتشر شد تا دوران رنسانس این پلتفرم شکل بگیرد. خوشبختانه قرار است این بازی به زودی راهی کنسول‌های دیگر نیز شود.

امروز استودیو Team Cherry خبر از انتشار نسخه دیجیتالی بازی Hollow Knight برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در ۳ مهرماه ۱۳۹۷ داد. یعنی تنها دو هفته دیگر. همچنین این استودیو در ادامه افزود که تمام محتواهای گسترش‌دهنده بازی از جمله بسته Shark Jump برای این پلتفرم‌ها پورت می‌شوند.

نام نسخه‌ بازی Hollow Knight که قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود Voidheart Edition است که علاوه بر بازی اورجینال دارای چهار بسته الحاقی‌ بازی با ماموریت‌ها، باس‌ها و ویژگی‌های اضافه است. اگر بازی را تجربه نکرده باشید، لازم است تا بدانید این بسته‌ها بسیار وسیع و مفصل هستند و می‌توانند برای ساعت‌ها شما را به خود مشغول کنند.

اگز جزو کاربران PS Plus باشید و اگر بازی را پیش‌خرید نمایید می‌توانید بازی را با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: