0 نظر

بازی Project Judge عنوانی جدید از سوی سازندگان بازی Yakuza است

توسط در2 هفته پیش
 

شرکت سگا ماه پیش وعده داد که یک بازی جدید از سازندگان بازی Yakuza را این ماه معرفی خواهد کرد. دیروز نیز شرکت سونی ارائه‌ای پیش از برگزاری نمایشگاه TGS 2018 داشت و مشخص شد که بازی Project Judge عنوانی جدید از سوی این تیم طراحی است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در لیست شرکت سونی برای نمایشگاه TGS 2018 که پر از بازی‌های جدید بود کارگران بازی Yakuza ، «توشیهیرو ناگوشی» (Toshihiro Nagoshi) به صحنه آمد و گفت که تیم طراحی بازی Yakuza حال مشغول ساخت پروژه‌ای جدید است. این عنوان جدید بازی Project Judge نام دارد و قرار است ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) در ژاپن عرضه شود. اما تاریخ دقیق عرضه آن در سایر نقاط جهان مشخص نیست.

«ناگوشی» در مورد اینکه بازی Project Judge درباره چی است تریلری از آن نشان می‌دهد که در آن مشخص می‌شود که این بازی تا حدی در سبک ماجراجویی و اکشن است و می‌شود گفت که این بازی به بازی LA Noire نزدیک است با این تفاوت که بر قسمت اکشن آن تاکید بیشتری شده است.

این ویدئو نشان کاراکتر بازیکن را نشان می‌دهد که به دنبال سرنخ‌ها و حل جنایت‌ها مشغول است. در حال حاضر که این ویدئو بسیار جذاب است. این بازی قرار است برای پلی استیشن ۴ در ۲۲ آذر عرضه شود و در سال ۲۰۱۹ نیز قرار است برای غرب عرضه شود.

مطلب مشابه ◄  Samsung در تلاش است تا در اوایل 2019 یک تلفن قابل انعطاف عرضه کند
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر