PUBG در طول یک سال به یک میلیون کاربر همزمان فعال خدمات ارائه داده است

توسط مسعود محمودپور در ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

PUBG اولین بازی استیم است که در ۳۶۵ روز از یک میلیون کاربر پشتیبانی می‌کند. آماری که شگفت‌انگیز است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

وقتی کابران در زمینه‌ی Battle Royale درباره‌ی PlayerUnknown’s Battlegrounds صحبت‌ می‌کنند، معمولاً یادآوری می‌شود که این بازی توسط Fortnite محبوب در خطر قرار گرفته است. در حالی که این قطعاً درست است اما به این معنی نیست که PUBG ضعیف کار می‌کند. در واقع با وجود افت محبوبیت، بازی موفق شده است که در طول یک سال به طور کامل پذیرای یک یا بیش از یک میلیون کاربر همزمان فعال باشد.

این اطلاعات توسط PCGamesN منتشر شده که اشاره می‌کند استفاده از بازی در استیم بسیار قابل توجه بوده است. بهترین وضعیت بازی در دی ماه بوده تعداد کاربران به ۳.۲ میلیون نفر رسیده بود و پس از آن به طور ثابت کاهش یافته و در یک میلیون نفر به ثبات رسیده است.

PUBG بالاتر از Dota 2 و Counter-Strike: Global Offensive محبوب‌ترین بازی استیم باقی‌ مانده است. تعداد کاربران همزمان فعال بازی از تابستان ۲۰۱۸ به رقم ثابتی رسیده و انتظار می‌رود که این ثبات فعلاً ادامه داشته باشد.

خارج از محیط استیم، PUBG در گوشی‌های هوشمند نیز قابل استفاده است که می‌تواند به شهرت آن کمک کند. هر اتفاقی هم بیفتد، واضح است که دومین بازی برتر Battle Royale همچنان طرفداران خود را خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: