نمرات و امتیاز بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

نمرات و امتیاز بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

توسط کسری نیاول در ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۵

بازی Shadow of the Tomb Raider ، سومین عنوان در سری بازی‌ Tomb Raider تا چند روز آینده منتشر خواهد شد و این سه گانه را به پایان خواهد رساند. از بین این سه بازی آیا آخرین عنوان بهترین خواهد بود؟ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

انتظارات از بازی Shadow of the Tomb Raider بسیار بالا است. در این بازی قرار است شاهد پایان ماجراهای لارا کرافت باشیم که از سال ۲۰۱۳ آغاز شده است. این بازی مانند بازی‌های پیشین نخواهد بود و همین نکته جذابیت بازی را دو چندان کرده است. شرکت Crystal Dynamics حق امتیاز را به شرکت Eidos Montreal داده است که پیش از این بازی Deus Ex را توسعه داده بود. اگرچه شرکت Crystal Dynamics هنوز در طراحی بازی همکاری دارد اما از پوشش پیش عرضه بازی حذف شده بود.

بازی Shadow of the Tomb Raider در آمریکای جنوبی رخ می‌دهد، جایی که لارا کرافت تلاش می‌کند تا جلوی رخ دادن آخر الزمان مایاها را بگیرد. در این بازی منتظر فضایی بزرگ، معابد زیاد، چالش‌های بسیار و نبردها و مخفی‌کاری باشید. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این بازی قابلیت تغییر سختی هریک از مولفه‌های درون بازی به صورت جداگانه است. به این صورت که می‌توانید نبردها را سخت‌تر اما معما‌ها را آسان‌تر کنید.

بر روی کنسول ایکس‌باکس وان، می‌توانید دو حالت گرافیکی برای بازی Shadow of the Tomb Raider انتخاب کنید. یکی با نرخ ۶۰ و دیگری با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه. بر روی کامپیوتر نیز بازی از قابلیت raytracing کارت گرافیک جدید انویدیا RTX پشتیبانی می‌کند.

در نهایت می‌توانید لیست نمرات منتشر شده درباره بازی Shadow of the Tomb Raider را که توسط وبسایت‌های مختلف در حوزه بازی به آن داده شده را مشاهده کنید. این بازی قرار است ۳ روز دیگر یعنی در ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) برای کامپیوتر، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه شود.

لیست نمرات بازی Shadow of the Tomb Raider

USgamer – ۳.۵/۵

The Guardian – ۳/۵

Game Informer – ۷.۵

PC Gamer – ۸۴/۱۰۰

GamesRadar+ – ۴/۵

The Telegraph – ۲/۵

Gamespot – ۶

GamesBeat – ۸۷/۱۰۰

Stevivor – ۹

COGconnected – ۷۸/۱۰۰

VideoGamer – ۷

IGN – ۹

Daily Dot – ۴/۵

Shacknews – ۷

Destructoid – ۷.۵

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: