نقدها و نمرات بازی Valkyria Chronicles 4 منتشر شد

توسط افراسیاب در ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۳:۵۱

نقدها و نمرات بازی Valkyria Chronicles 4 در صورتی منتشر شده است که هنوز بازی غیر از ژاپن در منطقه دیگری منتشر نشد است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Valkyria Chronicles 4 در ماه مارچ در کشور ژاپن منتشر شد اما کاربران دیگر برای تجربه آن باید تا انتهای ماه جاری صبر کنند. خوشبختانه علاوه بر آنکه این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر می‌شود، نقدهای آن نیز نشان از یک عنوان خوب را می‌دهند.

داستان بازی Valkyria Chronicles 4 در جریان اتفاقات نسخه اول سری روی می‌دهند، اما تمرکز بیشتری بر شخصیت‌های جدید شده است. در این نسخه داستان دسته Squad E ادامه می‌یابد، بازی در جریان جنگ‌جهانی دوم جنگ میان فدراسیون آتلانتیک و متحدان امپراطوری شرقی را روایت می‌کند. سربازان Squad E باید بتوانند با سقوط پایتخت امپراطوری به این جنگ پایان دهند.

مانند عناوین قبلی سری دنیای بازی Valkyria Chronicles 4 ترکیبی است از رویدادهای جنگ‌جهانی دوم در اروپا و جلوه‌های بصری انیمه‌های ژاپنی، شخصیت‌ها در این بازی دارای قدرت‌های جادویی بوده و برخی از صلاح‌های بازی تخیلی هستند.

بازی در دو نسخه معمولی و premium edition عرضه می‌شود که قیمت نسخه premium edition آن ۱۰۰ دلار است. این نسخه دارای دو بسته‌الحاقی با داستانی متمایز بوده و دارندگان آن از یک تانک مخصوص و حالت سفر جنگی بهره می‌برند.

در زیر می‌توانید لیست نمرات این بازی از سایت‌های معتبر را مشاهده کنید:

لازم به ذکر است این بازی تا کنون در سایت متاکریتیک از مجموع ۱۴ نقد به میانگین نمره ۸۶ دست یافته است.

بازی Valkyria Chronicles 4 در ۳ مهر ۱۳۹۷ برای‌ پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید