شرکت Deep Silver : بازی Metro Exodus از دو نسخه قبلی طولانی‌تر خواهد بود

شرکت Deep Silver : بازی Metro Exodus از دو نسخه قبلی طولانی‌تر خواهد بود

توسط کسری نیاول در ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۵

رئیس مدیریت بین الملل شرکت Deep Silver در مصاحبه‌ای اذعان کرد که بازی Metro Exodus به اندازه مجموع نسخه‌های قبلی طول خواهد کشید. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«هیو بینون» (Huw Beynon) یکی از مدیران شرکت Deep Silver در مصاحبه‌ای با مجله GamesTM می‌گوید که بازی Metro Exodus تقریبا به اندازه مجموع نسخه‌های پیشین (۲۰۳۳ و Last Light) طول خواهد کشید که تقریبا برابر ۲۵ ساعت خواهد بود. در حقیقت او عنوان کرد که شرکت ۴A Games در حال تلاش برای جا دادن بازی در یک دیسک بلوری است. او در این مورد می‌گوید:

ما به دنبال زمان بازی به اندازه مجموع دو بازی پیشین هستیم. در مورد موضوع موقعیت جغرافیایی، به این علت که ما فضاهای بیشتری به این بازی اضافه کردیم می‌توانیم دو بازی پیشین را در این بازی بگنجانیم و این یعنی بازی نسبت به قبل بزرگتر خواهد شد. دو بازی قبلی حدود ۱۲ گیگ بود و ما تلاش می‌کنیم که بازی Metro Exodus را در یک دیسک بلوری جا دهیم. این یک قدم بسیار بزرگ برای استودیو ماست.

تهیه کننده اجرایی شرکت Deep Silver «کن بلوچ» (Ken Bloch) به سرعت تمامی نگرانی‌ها در رابطه با جستجوهای کلیشه‌ای جهان باز در بازی‌ Metro Exodus را رفع کرد. او در این مورد می‌گوید:

به این صورت نیست که بخواهیم در صفحه نمایش یکسری دستور العمل به کاربر نشان دهیم. ما هنوز در تلاشیم که همه چیز را به صورت طبیعی ترکیب کنیم. تمامی چیزهایی که مد نظرتان باشد را می‌توانید در آن پیدا کنید و خود به اکتشاف آن بپردازید.

«بلوچ» همچنین عنوان کرد که تیم طراحی همواره بین دنیای باز و طراحی خطی بازی Metro Exodus تلاش کرده است و سرانجام آن‌ها توانستند به تعادلی در این میان برسند. در نمایشگاه Gamescom 2018 نیز نقدها از این بازی مثبت بوده است و باید منتظر عرضه عنوانی قابل توجه باشیم. بازی Metro Exodus یکی از اولین بازی‌هایی است که با قابلیت raytracing کارت گرافیک Nvidia RTX تهیه شده است و قرار است ۲۲ فوریه (۳ اسفند) برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید