استودیو Rocksteady به دنبال ساخت عنوانی پرهزینه برای پلتفرم‌های نسل جدید است

استودیو Rocksteady به دنبال ساخت عنوانی پرهزینه برای پلتفرم‌های نسل جدید است

توسط کسری نیاول در ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۵

استودیو Rocksteady به تازگی اقدام به استخدام چندین موقعیت شغلی در استودیو بریتانیا خود کرده است. این استودیو پیش از این بازی Batman Arkham Asylum را در سال ۲۰۰۹ توسعه داده بود. حال به نظر می‌رسد که این استودیو به دنبال ساخت عنوانی پرهزینه برای پلفترم‌های نسل جدید باشد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بنا به گزارش منابع خبری استودیو Rocksteady به تازگی ۲۴ عنوان شغلی را در وبسایت خود منتشر کرده است. علاوه بر این‌ها این شرکت به دنبال یک مدیر روابط عمومی نیز می‌گردد. مشخصات شغل‌های لیست شده در این وبسایت نشان می‌دهد که این شرکت به دنبال توسعه بازی پر هزینه و با بودجه بالا برای پلتفرم‌های نسل جدید است.

برخی از شغل‌های منتشر شده در وبسایت استودیو Rocksteady دائمی هستند و سایرین قراردادی ۲ ساله دارند. می‌توان تا حدودی با توجه به این مدت قراردادها حدس زد که باید تا دوسال آینده منتظر خبری از این استودیو برای رونمایی از عنوانی جدید باشیم.

هنوز مشخص نیست که استودیو Rocksteady قرار است چه عنوانی را توسعه دهد. در توضیح دانش مورد نیاز برای برخی از این موقعیت‌های شغلی مانند تهیه کننده و نویسنده ارشد آمده است که باید به کمیک، رمان‌ها، بازی‌‌ها، سینما و فرهنگ عامه در رابطه با بازی‌های ویدئویی آگاهی کامل داشته باشند. با توجه به این توضیح و اینکه این شرکت با کمپانی برادران وارنر همکاری می‌کند به نظر می‌رسد که باید منتظر ساخت عنوانی مربوط به کمیک‌های DC باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: