تیم توسعه‌دهنده بازی Shadow of the Tomb Raider

تماشا کنید: دو تریلر جدید از Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۶

اسکوئر انیکس تریلر انتشار Shadow of the Tomb Raider را به همراه یک تریلر دیگر از تیم توسعه‌دهنده بازی منتشر کرد; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اسکوئر انیکس و Eidos Montreal این آخر هفته با منتشر کردن تریلرهایی از Shadow of the Tomb Raider تمام انرژی و تلاش خود را به کار گرفتند.

امروز، دو تریلر جدید از این بازی منتشر شد، که با دو تریلر منتشر شده از دیروز، جمعا در طول دو روز ۴ تریلر از بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر کردند. اولین تریلری که امروز به دستمان رسید، تریلری به مناسبت آغاز انتشار بازی است که با وجود فاصله کمتر از یک هفته تا انتشار بازی، این تریلر معنا پیدا می‌کند( درست است، قبلا تریلرهای انتشار دقیقا در روز انتشار بازی منتشر می‌شدند ) این تریلر چشم‌اندازی از بالا به داستان بازی و مناظر فوق‌العاده‌ی اطراف دارد که باید به عنوان لارا محیط اطراف را کشف کنیم.

تریلر دوم نسبتا ویژه است. در این تریلر تیم توسعه‌دهنده بازی را نشان می‌دهد که چگونه پشتیبانی کنترلر Tobii’s eye-tracking را برای بازی درست و تمام کرده‌اند که ویدیو بسیار جالبی است.

بازی Shadow of the Tomb Raider در تاریخ ۲۳ شهریور ( ۱۴ سپتامبر ) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تریلر اول:

تریلر دوم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: