ترسناک اولین تریلر گیم‌پلی Those Who Remain بازی Those Who Remain

تماشا کنید: اولین تریلر گیم‌پلی بازی Those Who Remain منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۲:۴۸

اولین تریلر گیم‌پلی بازی Those Who Remain که برای اکس‌باکس وان، پلی استیشن۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، منتشر شد; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Those Who Remain یک عنوان هیجانی مستقل است که برای هر پلتفرمی که در بازار است عرضه خواهد شد.

این بازی بازیکنان را در یک شهر روح‌زده و ویران قرار می‌دهد و بازیکنان باید رازهای این شهر را کشف کنند و «در نور باقی بمانند» تا نجات پیدا کنند.شبیه به بیشتر بازی‌های ترسناک و هیجانی که قبل از این عنوان بوده‌اند، دسته بزرگی از موجودات وجود دارند که اگر بازیکنان می‌خواهند زنده بمانند باید از آنها دوری کنند.

بازی Those Who Remain در اولین تریلر گیم‌پلی خود تعداد زیادی از مان‌ها و محیط‌های بازی را به نمایش می‌گذارد که می‌توان متوجه شباهت‌های صحنه‌های ترسناک و جالب بازی با فیلم‌ها یا بازی‌های ترسناک قبل از خود شد که از آنها این صحنه‌ها را قرض گرفته است.

در این تریلر صحنه‌هایی را از خانه یک قاتل، هتل، کلیسا و مکان‌های دیگر را می‌بینیم. می‌توان شباهت‌هایی را با فیلم‌های ترسناکی مثل  Texas Chainsaw Massacre، جن‌گیر، درخشش را حس کرد، هم‌چنین شباهت‌هایی با بازی‌های Resident Evil و Silent Hill هم دیده می‌شود. می‌توانید این شباهت‌ها را در تریلر منتشر شده مشاهده کنید.

بازی Those Who Remain برای اکس‌باکس وان، پلی استیشن۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید