نسخه سوییچ بازی Dragon Ball FighterZ به خاطر طرفداران ساخته می‌شود

نسخه سوییچ بازی Dragon Ball FighterZ به خاطر طرفداران ساخته می‌شود

توسط کسری نیاول در ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۲:۴۸

چندی پیش شرکت بندای نامکو پیامی ویدئویی از تهیه کننده بازی Dragon Ball FighterZ منتشر کرد. در این ویدئو از حمایت طرفداران برای ساخت نسخه سوییچ این بازی تشکر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در ویدئو منتشر شده از طرف شرکت بندای نامکو ، «هیروکی-سان» (Hiroki-san) تهیه کننده بازی Dragon Ball FighterZ توضیح می‌دهد که نسخه سوییچ بازی به خاطر استقبال و حمایت طرفداران بازی توسعه پیدا کرد. او در این مورد می‌گوید:

می‌خواهم بگویم که این تنها به خاطر اشتیاق و حمایت طرفداران درباره ساخت نسخه سوییچ بازی Dragon Ball FighterZ است که ما توانستیم آن را توسعه دهیم.

«هیروکی-سان» همچنین اشاره کرد که DLC هایی نیز در آینده برای این بازی عرضه خواهد شد اما مشخص نکرد که آیا چه چیزی به بازی اضافه خواهد شد. اینکه شرکت بندای نامکو بازی Dragon Ball FighterZ را با توجه به اینکه این بازی به تازگی عرضه شده است و توانسته طرفداران زیادی را جذب کند برای پلتفرم‌های بیشتری توسعه دهد اصلا جای تعجب ندارد.

می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی Dragon Ball FighterZ تریلری که به تازگی منتشر شده است مراجعه کنید. در حال حاضر این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید