0 نظر

گزارش باکس آفیس: اکران موفقیت‌آمیز «راهبه»/ رعب و وحشت در هالیوود!

توسط در2 ماه پیش
 

آخرین گزارش از وضعیت فروش فیلم‌های هفته‌ی اول ماه سپتامبر امروز درحالی منتشر شد که فیلم وحشتناک «راهبه» (The Nun)، هفته‌ی افتتاحیه را با صدرنشینی آغاز کرد تا با اختلاف، پرفروش‌ترین فیلم هفته باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

راهبه به‌عنوان جدیدترین محصول کمپانی برادران وارنر این هفته با ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در صدر جدول فروش هفتگی سینماهای آمریکا قرار گرفت. ساخته‌ی وحشتناکِ «کورین هاردی» (Corin Hardy) که تاکنون در بیش از ۳۸۰۰ سالن سینمایی به نمایش در آمده و با ۲۲ میلیلون دلار بودجه به تولید رسیده است، امروز با اختلاف حدود ۱۲ میلیون دلار رکورد افتتاحیه‌ی مجموعه‌ی «احضار» (The Conjuring) را شکست.

کمدی/ درام «آسیایی‌های دیوانه‌ی پول‌دار» (Crazy Rich Asians) هم این هفته ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار فروخت تا در چهارمین هفته‌ی اکران‌اش به مجموع فوق‌العاده‌ی ۱۳۶ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار دست پیدا کند. این فیلم که با بودجه‌ی ۳۰ میلیون دلار به تولید رسیده، تاکنون بیش از ۱۰۶ میلیون دلار سود خالص به دست آورده است!

پس از راهبه، «قرص نعناع» (Peppermint) دومین تازه‌اکران این هفته است؛ که با ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروش، در رقابتی نزدیک با آسیایی‌هایی دیوانه‌ی پول‌دار در سومین جایگاه جدول فروش قرار گرفت. فروش ۱۳ میلیونی اکشن/ درام قرص نعناع درحالی گزاش شده که فیلم با بودجه‌ی ۲۵ میلیون دلار به تولید رسیده است.

این هفته فیلم پرخرج «مگ» (The Meg) با ۴۲ درصد افت فروش، ۶ میلیون دلار به مجموع پنج هفته‌ی اکران‎‌اش اضافه کرد تا با ۱۳۱ میلیون دلار فروش، بودجه‌ی ۱۳۰ میلیون دلاری‌اش را جبران کرده باشد. پس از مگ، فیلم جستجو با حضور در پنجمین جایگاه جدول، با ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، در سومین هفته‌ی اکران‌اش به مجموع ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار دست پیدا کرد.

The Nun

راهبه

راهبه به‌عنوان جدیدترین اسپین‌آف سری احضار، داستان کشیشی به‌نام پدر برک را به تصویر می‌کشد. برک که از گذشته‌ی تاریک و ناخوشاینداش رنج می‌برد، برای بررسی مرگ مشکوک یک راهبه، به  رم فرستاده می‌شود. داستان فیلم که در خط زمانی سری احضار جریان دارد، در سال ۱۹۵۲ و به‌لحاظ زمانی، قبل از اتفاقات این مجموعه روایت می‌شود.

Peppermint

قرص نعناع

اکشن/ هیجان‌انگیز قرص نعناع به کارگردانی «پیر مورل» (Pierre Morel)، سازنده‌ی سری معروف «ربوده شده» (Taken) به تولید رسیده است. این فیلم داستان تلاش‌های یک مادر را روایت می‌کند که در پی برقراری عدالت و گرفتن انتقام خانواه‌اش است. «جنیفر گارنر» (Jennifer Garner)  این‌بار در قالب قهرمان داستان بازگشته تا نقش اصلی اکشن قرص نعناع را ایفا کند.

مطلب مشابه ◄  پوستر جدید فیلم Bumblebee منتشر شد

 

جدول فروش ۱۸ شهریور ۹۷: (۹ سپتامبر ۲۰۱۸)

رتبهرتبه هفته گذشتهعنوان فیلمتهیه کننده/ ناشرفروش آخر هفتهتغییرات میزان فروشتعداد سالن‌ها/ تغییرات تعداد سالن‌هامتوسط فروش هر سینمامجموع فروشبودجههفته‌های اکران
۱NThe NunWB (NL)$۵۳,۵۰۰,۰۰۰۳,۸۷۶$۱۳,۸۰۳$۵۳,۵۰۰,۰۰۰$۲۲۱
۲۱Crazy Rich AsiansWB$۱۳,۶۰۰,۰۰۰-۳۸.۱%۳,۸۶۵$۳,۵۱۹$۱۳۶,۲۲۲,۱۶۵$۳۰۴
۳NPeppermintSTX$۱۳,۲۶۰,۰۰۰۲,۹۸۰$۴,۴۵۰$۱۳,۲۶۰,۰۰۰$۲۵۱
۴۲The MegWB$۶,۰۳۰,۰۰۰-۴۲.۸%۳,۵۱۱-۲۵۰$۱,۷۱۷$۱۳۱,۵۷۲,۷۷۴$۱۳۰۵
۵۴SearchingSGem$۴,۵۱۵,۰۰۰-۲۵.۶%۲,۰۰۹+۸۰۲$۲,۲۴۷$۱۴,۳۱۱,۱۳۰۳
۶۳Mission: Impossible – FalloutPar.$۳,۸۰۰,۰۰۰-۴۶.۰%۲,۳۳۴-۳۰۵$۱,۶۲۸$۲۱۲,۱۱۶,۷۶۷$۱۷۸۷
۷۶Disney’s Christopher RobinBV$۳,۱۹۶,۰۰۰-۳۹.۴%۲,۵۱۸-۴۰۷$۱,۲۶۹$۹۱,۷۲۵,۰۹۰۶
۸۵Operation FinaleMGM$۳,۰۴۳,۰۰۰-۴۹.۵%۱,۸۱۸$۱,۶۷۴$۱۴,۱۰۷,۴۴۶$۲۴۲
۹۷AlphaStudio 8$۲,۵۰۵,۰۰۰-۴۴.۹%۲,۵۲۱-۳۶۰$۹۹۴$۳۲,۴۴۷,۵۱۸$۵۱۴
۱۰۹BlacKkKlansmanFocus$۱,۵۶۵,۰۰۰-۶۲.۸%۱,۵۴۷-۲۱۹$۱,۰۱۲$۴۳,۴۵۴,۵۳۰$۱۵۵
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر