0 نظر

تماشاکنید: تصاویر و تیزر دومین بسته‌الحاقی بازی Pillars of Eternity II: Deadfire منتشر شد

توسط در 3 ماه پیش
 

دومین بسته‌الحاقی بازی Pillars of Eternity II: Deadfire با نام Seeker, Slayer, Survivor در 3 مهر 1397 برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو Obsidian Entertainment و Versus Evil از دومین بسته‌الحاقی بزرگ بازی Pillars of Eternity II: Deadfire با نام Seeker, Slayer, Survivor رونمایی کردند. این بسته در تاریخ 3 مهر 1397 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در این بسته گسترش‌دهنده تمرکز اصلی بر روی مبارزات گسترده با دشمنان متنوع است که بر سه پایه مبارزات تشکیل شده است. نخست Seeker است که در آن کاربران باید به دنبال یک راه‌حل برای شکست دادن دشمنان‌شان بگردند. حالت دوم Survivor نام دارد که در آن باید قابلیت‌های دفاعی خود را آزمایش کنید و سومین Slayer نام دارد که باید با مخلوقات متنوع در میدان مبارزه، بجنگید.

درگیر شدن با یک داستان غنی، کشف کردن محیط‌های شگفت‌انگیز و یافتن آیتم‌های جدید هم‌چنان بخش بسیار مهمی از بازی محسوب می‌شوند، اما کاربران این‌بار جنگ‌ را به گونه‌ای در میدان مبارزات تجربه خواهند کرد که تاکنون نمونه‌اش را ندیده‌اند.

بسته Seeker, Slayer, Survivor پس از عرضه‌اش در اواخر ماه جاری، علاوه بر موارد بالا به حل برخی از باگ‌ها و بهبود اجرای بازی می‌پردازد.

نخستین بسته‌ الحاقی بازی با نام Beast of Winter در 11 مرداد 1397 با قیمت 9.99 دلار عرضه شد. همچنین بازی Pillars of Eternity II: Deadfire در اواخر سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

در انتها می‌توانید تصاویر و تیزر کوتاه بسته Seeker, Slayer, Survivor را مشاهده کنید:

 

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر