بخش Photo mode در بازی Cyberpunk 2077 تایید شد

بخش Photo mode در بازی Cyberpunk 2077 تایید شد

توسط کسری نیاول در ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۵

همه چیز طبق برنامه از پیش تعیین شده پیش می‌رود و بازی Cyberpunk 2077 قرار است واقعا بخش photo mode داشته باشد. این بخش در بازی‌ها اخیراً بسیار محبوب شده است. اگرچه این ایده جدید نیست اما راحتی به اشتراک گذاری عکس‌ها از طریق کنسول‌ها این قابلیت را محبوب کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اصلا تعجب برانگیز نیست که بسیاری از بازیکنان بخش photo mode را برای بازی‌ها ضروری می‌دانند. بازی Cyberpunk 2077 نیز یکی از بازی‌هایی است که بسیاری روی آن حساب باز کرده‌اند، بنابراین انتظار برای این بخش اصلا دور از انتظار نیست. با توجه به جوابیه شرکت CD Projekt RED بخش photo mode در حال برنامه ریزی در بازی Cyberpunk 2077 است. اگرچه این جمله تایید محکمی برای وجود این بخش در بازی نیست اما این ویژگی قطعا روزی در بازی حضور خواهد داشت.

اخیرا این شرکت گیم پلی ۴۸ دقیقه‌ای از بازی Cyberpunk 207 را منتشر کرد. نسخه دمو بازی نیز چندی پیش به صورت زنده پخش شد و این برنامه به پربیننده‌ترین برنامه پخش زنده تبدیل شد که تا کنون در سایت Twitch پخش شده است. این بازی قرار است برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید