مسابقه Kylotonn Bigben بازی V-Rally 4

تماشا کنید: بازی V-Rally 4 برای اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود

توسط تمنا افلاکی در ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۸:۰۰

بازی V-Rally 4 راه‌های گوناگونی را برای مسابقه بر روی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ می‌آورد.که به این مناسبت تریلری منتشر شد; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

حالا بازی V-Rally 4 بر روی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز اجرا می‌شود، به این مناسبت ناشر Bigben و توسعه دهنده Kylotonn تریلری از این بازی را برای جشن گرفتن منتشر کردند که بازی را در هنگام مسابقه دادن به نمایش می‌گذارد.

از صخره‌های سنگی بیابان‌ها تا مسابقه‌های خاکی و کوچه پس کوچه‌های شهرهای گمنام، بازی V-Rally 4 هر مکانی را برای مسابقه دادن ممکن می‌کند. هم‌چنین این بازی برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد که تاریخ دقیق آن در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

مشابه بیشتر عناوین مسابقه‌ای، بازی V-Rally 4 شامل حالت career و گزینه مسابقه سریع است که به بازیکنان اجازه دسترسی به تمام محتویات بازی، وسایل نقلیه و محیط اطراف را می‌دهد. قسمت آنلاین چندنفره تا ۸ بازیکن و قسمت آفلاین صفحه-دو قسمتی نیز وجود دارد. یک ژنراتور مرحله وجود دارد که با استفاده از آن بازیکنان می‌توانند مرحله‌های مخصوصی را بسازند و آن را به لیست مرحله ها اضافه کنند، این لیست شامل ۲۲ مرحله و محیط متفاوت است.

بازیکنان به بیش از ۵۰ ماشین که در طول تاریخ مسابقات استفاده شده‌اند، دسترسی دارند. حالت مسابقه شامل Buggy، بالارفتن از تپه، V-Rally Cross ،Extreme Khana و Rally است که هر کدام راه‌های مخصوص خود برای تجربه مسابقه را دارند.

می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید