سرویس آنلاین Co-Op آنلاین بازی Mario Bros

Co-Op آنلاین در بازی Mario Bros برای نینتندو سوییچ پشتیبانی می‌شود

توسط تمنا افلاکی در ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۲:۳۷

ورژن نینتندو سوییچِ بازی Mario Bros از حالت Co-Op آنلاین برای دو بازیکن پشتیبانی خواهد کرد; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

برای لگدکوب کردن کمی Koopas همراه با دوستانتان در سراسر دنیا آماده شوید- نینتندو اعلام کرد که نسخه نینتندو سوییچ از بازی Mario Bros شامل Co-Op آنلاین (همراه با حق عضویت نینتندو سوییچ آنلاین) خواهد شد.

بازی Mario Bros یکی از عناوین سیستم نینتندو است که قرار است به سرویس نینتندو سوییچ آنلاین ملحق شود. تا به حال نینتندو ۲۰ عنوان را معرفی کرده است که با این سرویس آنلاین منتشر خواهند شد. این عناوین شامل بازی‌های کلاسیکی مثل The Legend of Zelda ،Super Mario Bros. 3 و Donkey Kong هستند. هنگامی که یک بازی به سرویس آنلاین اضافه شود، بازیکنان می‌توانند هر بازی کلاسیک نینتندو را بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ اضافه‌ای بازی کنند.

نینتندو قول داده است که «بازی آنلاین» را به هر بازی که به سرویس آنلاین ملحق می‌شود، اضافه کند همراه با چت صوتی آنلاین البته هنگامی که این برنامه (با استفاده از برنامه شناسایی سوییچ بر روی گوشی‌های هوشمند ) اجرا شد. با اینکه در حال حاضر مشخص نیست که ویژگی‌های این سرویس چگونه به بازی‌های تک نفره اضافه خواهند شد، اما اعلامیه امروز نشان می‌دهد که نینتندو در مورد ارائه Co-Op آنلاین کاملا جدی است.

به دلیل اینکه جزئیات این سرویس آنلاین و اینکه در چه تاریخی عرضه خواهد شد مشخص نیست، نینتندو اعلام کرد که سرویس حق عضویت جدید در ماه آینده مشخص خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: