امتیاز نسخه بتا بازی Battlefield 5 call-in

DICE جزئیاتی از Battlefield 5 را منتشر کرد که در نسخه بتا وجود ندارند

توسط تمنا افلاکی در ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۰:۲۶

نسخه بتا بازی Battlefield 5 که این هفته آغاز می‌شود، یک ساختار آپدیت شده از بازی است که نسبت به نسخه آلفا بازی دارای ویژگی‌های کامل و اصلاحات است; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اگر چه نسخه بتا بازی Battlefield 5 شامل تمام ویژگی‌هایی که DICE قول داده بود و یا در مورد بازی نشان داده بود، نمی‌شود. DICE یک سری جزئیات از نسخه کامل بازی که در این هفته در نسخه بتا وجود ندارد را منتشر کرد.

قابل توجه است که ویژگی حمل کردن هم‌تیمی‌های زخمی به مکان‌های امن، دریافت جایزه و افتخار هنگامی که باعث می‌شوید سقوط خرابه‌ها منجر به کشتن دشمنان شود، جزیی از این ویژگی‌ها هستند. البته تغییرات بزرگتری نیز در راه هستند.

براساس بازخوردها، DICE اعلام کرد که قصد دارد کمک در هدف‌گیری را در کنسول‌ها دوباره برنامه‌ریزی کند. توسعه‌ دهندگان می‌خواهند نشانه‌گیری سریع را به طور کامل برداشته و به جای آن از خط های منحنی نقطه دار برای کمک در هدف‌گیری استفاده کنند.

یک ویژگی دیگر درخواست شده در مورد هواپیماها این است که بتوان هواپیماها را آزاد و دوباره آن‌ها را تولید کرد. اگرچه یک اجرای ساده از این ویژگی در حال حاضر در بازی وجود دارد ( آیتم‌های شناور مربوط به آماده سازی مجدد resupply )، اما مکانیک هواپیماهایی که برنامه ریزی شده‌اند تا دوباره قابل استفاده باشند کمی منحصر به فرد است.

خلبان‌ها باید نزدیک به sky hook در نزدیکی زمین پرواز کنند تا لبه‌های کنار نقشه را پیدا کنند. انجام دادن این کار نسبت به پرواز در ناحیه‌های دیگر به مهارت زیادی در خلبانی نیاز دارد، که مسلما یادآور عنوان‌های کلاسیک Battlefield است.

ویژگی تقویت‌های تیم، یکی از دیگر ویژگی‌های جدید Battlefield 5 است که گسترش یافته است.  فراخواندن ابزارهای حمله مثل موشک‌ها، هنگامی که باعث کشتن دشمنان شود، به تمام اعضای گروه امتیاز اضافه می‌کند. برای تشویق بازیکنان در استفاده از وسایل‌های «فراخوانی» call-in بازیکنانی که وسایل call-in را گسترش دهند باعث می‌شوند به تمام اعضای تیم امتیاز اضافه شود. هم‌چنین هنگامی که رهبر تیم از این وسایل استفاده کند، به بازیکنان جایزه تعلق می‌گیرد.

ویژگی‌های ذکر شده در نسخه بتا بازی Battlefield 5 موجود نیست اما امیدواریم که در نسخه انتشار اولیه بازی در دسترس باشند.

بازی Battlefield 5 برای عرضه در تاریخ ۲۹ آبان ( ۲۰ نوامبر ) برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی برنامه ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: