بتای Black Ops 4 Blackout از ۸۰ بازیکن به‌صورت همزمان پشتیبانی می‌کند

توسط افراسیاب در ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۰

در زمان انتشار بازی Black Ops 4 حالت بتل‌رویال Blackout از ۸۰ بازیکن به‌صورت همزمان پشتیبانی می‌کند و به مرور بر ظرفیت آن افزوده می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

حالت بتل‌رویال در ماه آینده با انتشار Black Ops 4 وارد سری Call of Duty می‌شود، اما کسانی که بازی را پیش‌خرید کرده باشند می‌توانند کمی زودتر به آن دسترسی یابند. بتای مخصوص Black Ops 4 برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ از طریق یک به روز رسانی حالت بتل‌رویال با نام Blackout دریافت می‌کند.

در یک مصاحبه با سایت Game Informer اعضای ارشد استودیو Treyarch آقای Dan Bunting و طراح ارشد آن David Vonderhaar توضیح دادند که نسخه بتای بازی از ۸۰ بازیکن به‌صورت همزمان پشتیبانی خواهد کرد. آنها همچنین اظهار داشتند پس از انتشار بازی به تعداد آن افزوده می‌شود، هم اکنون استودیو در حال تست ۱۰۰ بازیکن هست.

آقای Bunting به Gameinformer می‌گوید:

قطعا تجربه لذت‌بخش گیم‌پلی بازی مهم‌تر از اعداد و ارقام است و بازیکنان به دنبال یک گیم‌پلی ایده‌آل هستند. بنابراین ما با ۸۰ بازیکن همزمان آغاز می‌کنیم اما به مرور بیشتر از اینها خواهد شد. نسخه بتای بازی تنها آغاز یک کار است. ما به‌صورت فعال به انجمن‌ها و شرکت‌کننده‌ها توجه می‌کنیم تا بازخوردهای آنها را گوش بدهیم، تا در صورت نیاز در تغییر، بهبود و رشد بازی به ما کمک کنند.

در حال حاضر پیشروان بتل‌رویال بازی‌های Fortnite و  PUBG از ۱۰۰ بازیکن به‌صورت همزمان پشتیبانی می‌کنند. Battlefield 5 نیز هم زمان با Call of Duty وارد این ژانر می‌شود که آنها از ۶۴ بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می‌کنند.

اگر صادقانه بخواهیم قضاوت کنیم تعداد بازیکنان همزمان تنها ملاک محسوب نمی‌شود، در کنار آن ویژگی‌های بسیاری مانند طراحی و اندازه نقشه نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند. با وارد شدن عناوین بزرگی چون Call of Duty و Battlefield در ژانر بتل‌رویال در یک سال، باید ببینیم چه تاثییری بر صنعت دنیای بازی و چه تاثیری بر بازی‌های محبوب این سبک مانند Fortnite و PUBG می‌گذارد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در ۲۰ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نخه بتای بازی هفته آینده در ۱۹ شهریور در دسترس دارندگان پلی‌استیشن ۴ قرار می‌گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: