شخصیت Rayman به بازی مبارزه‌ای Brawlhalla اضافه می‌شود

توسط افراسیاب در ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۰

استودیو Blue Mammoth توسعه دهنده بازی Brawlhalla خبر از اضافه شدن شخصیت Rayman به این بازی را در اواخر سال جاری داد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

شخصیت Rayman از بازی‌ محبوبی با همین نام متعلق به یوبی‌سافت، طبق شبکه‌های اجتماعی مختلف وارد بازی مبارزه‌ای Brawlhalla خواهد شد.

در صفحه رسمی توییتر بازی در یک پست نوشته شده:

Rayman در ۱۵ آبان به بازی Brawlhalla اضافه خواهد شد.

در صورتی که بسیاری از بازیکنان امیدوار بودند که Rayman را در بازی انحصاری Super Smash Bros. Ultimate برای سوئیچ مشاهده کنند، با انتشار این خبر به نظر می‌رسد در حال حاضر این اتفاق رخ نخواهد داد. باز با این شرایط بسیار لذت‌بخش خواهد بود که شخصیت Rayman را در کنار شخصیت‌های منحصربه‌فرد عناوین دیگر مشاهده نماییم. بنابراین Rayman در ۱۵ آبان ۱۳۹۷ به بازی Brawlhalla اضافه می‌شود.

بازی Brawlhalla یک بازی free-to-play است که شباحت زیادی به عنوان Super Smash Bros دارد. پیش از این، خبر همکاری یوبی‌ساف با Blue Mammoth منتشر شده بود، اما مشخص نبود چه نوع همکاری‌ای، که با انتشار این خبر از هدف همکاری آن دو مطلع شدیم.

بازی Brawlhalla هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و Mac قابل دسترس است، و در اواخر سال جاری برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ نیز منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: