داستان اصلی بازی Assassin’s Creed Odyssey از یک نمایشنامه تراژدی یونانی الهام گرفته است

توسط افراسیاب در ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۰

کارگردان خلاقه بازی Assassin’s Creed Odyssey آقای جاناتان دومانت در یک مصاحبه با Xbox Magazine اظهار داشت که داستان اصلی بازی بر اساس یک نمایشنامه تراژدی یونانی نوشته شده است، هرچند مشخص نکرد کدام نمایشنامه. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در ادامه او همچنین به قابلیت انتخاب دیالوگ‌ها برای نخستین بار به سری اضافه شده اند، اشاره کرد و گفت تاثیر زیادی در خط اصلی روایت داستان دارند.

ما می‌خواهیم بگوییم که انتخاب اشتباهی در میان گزینه‌ها وجود ندارد. ما دوست داریم شما چیزی که می‌خواهید را انتخاب کنید و من فکر می‌کنم که اکثر مردم ترجیح می‌دهند مهربان برخورد کنند. بستگی به موقعیت‌های مختلف می‌توانید تصمیم بگیرید، بازی دارای چندین خط روایت است، اما ما یک داستان اصلی داریم که از یک تراژدی یونانی الهام گرفته شده، بنابراین ما تلاش می‌کنیم بازیکنان را در شرایط سختی برای انتخاب قرار دهیم که می‌توانند بسیار احساساتی باشد. زمانی که شما در موقعیتی قرار می‌گیرید که باید انتخاب کنید می‌توانید دروغ‌ بگویید، رمانتیک باشید یا با تندی دیالوگ خود را بگویید که هرکدام عواقب بسیار کوتاه‌مدتی دارند. ممکن است انتخاب‌ شما سودمند باشد یا کسی را راضی کنید در کاری به شما کمک کند، همچنین انتخاب‌ها می‌توانند نوع رابطه شما با افراد دیگر را تعریف کند. انتخاب خوب و بد وجود ندارد تنها به این بستگی دارد که شما در آن لحظه فکر می‌کنید که چه کاری درست است و چطور می‌خواهید به ماجراجویی خود ادامه بدهید.

یوبی‌سافت در بازی Assassin’s Creed Odyssey در مقایسه با Origins ویژگی‌های نقش‌آفرینی بیشتری اضافه کرده است که یکی از آنها همین گزینه‌های مختلف برای انتخاب دیالوگ است.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در ۱۳ مهر ۱۳۹۷ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید