DLC های داستانی بازی Anthem محصول شرکت Bioware رایگان خواهد بود

DLC های داستانی بازی Anthem محصول شرکت Bioware رایگان خواهد بود

توسط کسری نیاول در ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۸

شرکت Bioware قصد دارد پس از عرضه بازی Anthem نیز خط داستانی آن را ادامه دهد اما خبر خوش این است که DLC های داستانی این بازی رایگان هستند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در کنفرانس PAX West ، شرکت Bioware ، توسعه دهنده بازی Anthem گفته است که اگرچه بازیکنان می‌توانند آیتم‌های تزئینی و لوازم مورد نیاز را خریداری کنند اما هرچیزی که مربوط به داستان بازی باشد برای همه قابل دسترس خواهد بود.

شرکت Bioware قصد دارد که بازی Anthem را پس از عرضه نیز ادامه دهد و با عرضه DLC های داستانی این بازی را ماه‌ها پس از عرضه همچنان زنده نگاه دارد. «مارک دراه» (Mark Darrah) تهیه کننده این بازی می‌گوید که در این بازی خبری از لوت باکس‌ها نیز نخواهد بود و هر آیتم تزئینی نیز که بازیکنان می‌توانند با پول واقعی خریداری کنند در بازی قابل به دست آوردن است.

اهداف نهایی در بازی Anthem شامل حمله به قلعه‌ها می‌شود، جایی که هم تیمی‌ها باید با کمک یکدیگر و برنامه ریزی به سخت‌ترین اهداف بازی دست یابند. «مایک گمبل» تهیه کننده ارشد بازی می‌گوید که برخی از جوایز تزئینی در بازی را می‌توان درون خود بازی به دست آورد اما لوازم و اسلحه‌های سطح بالا تنها به قلعه‌ها محدود می‌شوند. او در ادامه می‌گوید که اگر برخی از این لوازم را تنها با پaت سر گذاشتن مراحل سخت می‌توان به دست آورد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: