بازی Anthem به گفته شرکت Bioware بر بازی‌های آتی تاثیرگذار است

بازی Anthem به گفته شرکت Bioware بر بازی‌های آتی تاثیرگذار است

توسط کسری نیاول در ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۰:۴۵

دیروز در حین برگزاری کنفرانس PAX West ، شرکت Bioware در مورد بازی Anthem که در سبک اکشن و نقش آفرینی و به صورت آنلاین تولید خواهد شد و تاثیر این بازی بر روی بازی‌های آینده صحبت کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در این کنفرانس تهیه کننده اجرایی این شرکت «مارک دراه» (Mark Darrah) در مورد اهمیت Fort Tarsis به عنوان یک مرکز مهم و اثر آن در بازی‌های آینده نظیر سری بازی‌های Dragon Age سخن گفت.

یکی از کارهایی که ما واقعا در بازی Anthem انجام دادیم تمرکز زیاد بر روی Fort Tarsis بود. این اولین مکانی است که داستان گویی ما در آن شکل می‌گیرد. به نظرم توانستیم Fort Tarsis را نسبت به سایر مکان‌ها جلوتر ببریم. این مکانی است که احساس زنده بیشتری دارد. به نظرم در پیشروی در بازی‌‌های آینده Dragon Age این واکنش را خواهیم دید.

تهیه کننده ارشد این شرکت «مایکل گمبل» یک المان مهم دیگر به این صحبت اضافه کرد. در بازی Anthem ، شرکت BioWare این امکان را دارد که داستان‌های خیره کننده را سال‌ها پس از عرضه بازی ادامه دهد. او در این‌باره می‌گوید:

امیدوارم در بازی‌های آینده، چه بازی Dragon Age چه سایر بازی‌ها بتوانیم از این سیستم داستان گویی بهره ببریم.

بازی Anthem قرار است ۲۲ فوریه (۳ اسفند) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شود. نسخه دمو این بازی قرار است اول فوریه (۱۲ بهممن) منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید