سیزن‌پس بازی Lego DC Super-Villains معرفی شد

توسط افراسیاب در ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۴

سیزن‌پس بازی موردانتظار Lego DC Super-Villains معرفی شد که دارای محتویاتی از فیلم‌های DC است، مانند Aquaman و Shazam!. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment برای بازی Lego DC Super-Villains پر از محتواهای جداگانه در نظر گرفته است، از جمله یک سیزن‌پس. در این سیزن‌پس بسته‌ای شامل شش مرحله و بسته‌ای شامل چهار دسته شخصیت وجود دارد که عمده آنها شخصیت‌های فیلم‌ها و سریال‌های DC می‌باشند.

برخی از این محتواها بر اساس فیلم‌هایی از DC هستند که این فیلم‌ها در آینده منتشر خواهند شد. دوتای آنها از Aquaman و دوتای دیگر از دنیای Shazam! گرفته شده اند؛ در کنار آنها شخصیت‌های قهرمان و ضدقهرمان سری‌های تلویزیونی Legends of Tomorrow، Arrow, The Flash, Supergirl و Black Lightning همگی در این این سیزن‌پس موجود می‌باشند. در کنار موارد اشاره شده محتواهایی از دنیای Young Justice و سری انیمیشن‌های نوستالژیک Batman: The Animated Series در این سیزن‌پس وجود دارند. 

این سیزن‌پس همراه بازی اصلی در نسخه Deluxe Edition وجود دارد؛ اگر این نسخه را به صورت فیزیکی بخرید فیگور شخصیت Lex Luthor سوپرمن را دریافت می‌کنید و اگر نسخه دیجیتالی آن را تهیه کنید شخصیت  Justice League Dark را دریافت می‌کنید. برای خرید Deluxe Edition باید ۷۴.۹۹ دلار هزینه کنید، اما اگر بخواهید این سیزن‌پس را به‌صورت جداگانه تهیه کنید باید به مبلغ ۱۴.۹۹ دلار پرداخت کنید.

بازی Lego DC Super-Villains در ۲۴ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: