نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 واقعی‌تر خواهد بود

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 واقعی‌تر خواهد بود

توسط کسری نیاول در ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۵

بازسازی بازی محبوب و کلاسیک نظیر بازی Resident Evil ۲ برای شرکت باتجربه‌ای نظیر شرکت Capcom نیز کار آسانی نیست. در نمایشگاه Gamescom کارگردان این بازی درباره سختی‌های ساخت دوباره این بازی صحبت کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در نمایشگاه Gamescom سال ۲۰۱۸ در شهر کلن آلمان، «کازونوری کادوی» (Kazunori Kadoi) کارگردان بازی Resident Evil 2 توضیح داد که چگونه توسعه‌دهندگان، المان‌های جذابی که در بازی اولیه حضور داشتند را طوری اصلاح کردند که بسیار واقعی‌تر به نظر برسد. او در این مورد می‌گوید:

هدف ما این است که از خطوطی که فانتزی را از واقعیت جدا می‌کند عبور کنیم. نسخه اصلی بسیار به فانتزی نزدیک بود. با این رویکرد، زمانی که تلاش می‌کنید گرافیک واقعی‌ و روایت داستانی جدی‌تری داشته باشید سبب می‌شود که برخی موارد درون بازی را به خطر بیاندازید. از سوی دیگر، اگر این بازی، زیادی به واقعیت نزدیک شود دیگر جذاب نخواهد بود. بنابراین از اینکه واقعیت را با فانتزی هماهنگ کنیم واقعا خسته شده‌ایم. در نهایت ما سطح واقعیت را در بازی Resident Evil 2 افزایش دادیم بدون آنکه بیش از حد اغراق کرده باشیم.

تهیه کننده بازی Resident Evil 2 «تسویوشی کاندا» (Tsuyoshi Kanda) نیز گفته بود با توجه به اینکه هنوز زود است جواب قطعی به این سوال داده شود اما این بازی می‌تواند آینده نسخه‌های بعدی را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به اینکه بازی Resident Evil 7 این سری بازی‌ها را با دید اول شخص و تنظیمات جدیدش به طور کلی به یک سمت دیگر هدایت کرد صحبت‌های تهیه کننده بازی Resident Evil 2 به نظر جالب توجه می‌آید.

نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 قرار است ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) عرضه شود. نسخه قابل بازی این عنوان شرکت Capcom در نمایشگاه Gamescom به نمایش درآمد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: