Firewall: Zero Hour PS VR شوتر اول شخص مبنی بر کار گروهی

تماشا کنید: تریلر Firewall: Zero Hour حمله‌های نظامی را در VR نشان می‌دهد

توسط تمنا افلاکی در ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۸:۳۰

بازی Firewall: Zero Hour از First Contact Entertainment حالت شوتر اول شخص مبنی بر کار گروهی را به هدست‌های PS VR پلی‌استیشن۴ می‌برد; در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

آخرین تلاش PS VR بازی Firewall: Zero Hour است که نحوه‌ی بازی شوتر اول شخص که در بازی‌هایی مثل Call of Duty و Battlefield می‌شناسیم و دوست داریم را به واقعیت مجازی آورده است.

شوتر اول شخص مبنی بر کار گروهی در واقع تیمی از بازیکنان هستند که به صورت آنلاین با یکدیگر همکاری می‌کنند تا دشمنان خود را شکست بدهند. در طول تریلر منتشر شده شاهد انفجارهای عظیم و قدرت زیاد اسلحه‌ها هستیم که مربوط به مهمات جنگی قابل ارتقا از قبیل تفنگ‌ها، رایفل و شات‌گان‌ها هستند.

این نبردها به هتل‌های لوکس، انبارها، ادارات و حتی محیط‌های باز مثل خیابان‌ها کشیده می‌شود تا هر دو طرف این نبردها به اطلاعات ارزشمندی دست پیدا کنند. هنگامی که یک تیم سعی می‌کند تا محوطه را از نظر امنیت ارتقا ببخشد دیگر بازیکنان برای دفاع از هر چیزی استفاده می‌کنند، از تفنگ‌ها تا دیوارهای ضد حریق بهره می‌برند تا از پیشروی حریف جلوگیری کنند.

Firewall: Zero Hour به صورت انحصاری برای PS VR پلی‌استیشن۴ عرضه شده است. برای مشاهده تکنیک‌های جدید که بازی در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد می‌توانید ویدیو زیر را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: