عملکرد بازی Resident Evil 2 می‌تواند بر آینده سری تاثیرگذار باشد

توسط افراسیاب در ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

بازسازی عنوان بزرگ، کلاسیک و بسیار محبوبی مانند بازی Resident Evil 2 اصلا کار ساده‌ای نمی‌باشد، حتی برای استودیو باتجربه‌ای مانند کپکام. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان رویداد Gamescom 2018 کارگردان بازی آقای کازونوری کادویی در مصاحبه با وبسایت ایتالیایی Everyeye توضیح می‌دهد که چطور توسعه‌دهندگان ویژگی‌های بارز بازی اورجینال را در جلوه‌های بصری واقع‌گرایانه این بازسازی لحاظ می‌کنند تا همچنان مناسب به نظر برسد.

هدف اصلی ما حفظ تعادل میان فانتزی و واقع‌گرایی است. بازی اورجینال کمی متمایل به فانتزی بود. بنابراین زمانی که قصد داریم چنین بازی‌ای را واقعگرایانه‌تر کنیم و داستان مفصل‌تری را روایت کنیم، ممکن است از ریشه اصلی خارج شویم. همچنین اگر بازی به صورت افراطی واقعگرایانه شود، جذابیت خود را از دست می‌دهد. بنابراین ما تلاش می‌کنیم تا میان سرگرمی و واقع‌گرایی تعادل برقرار کنیم. در انتها ما جنبه‌های واقع‌گرایانه بازی را افزایش می‌دهیم بدون آنکه در آن اغراق کنیم.

در ادامه تهیه‌کننده بازی آقای سویوشی کاندا در پاسخ به سوال مجری توضیح می‌دهد که عملکرد و موفقیت بازی Resident Evil 2 می‌تواند در آینده سری تاثیرگذار باشد.

ما هنوز نمی‌دانیم. باید ببینیم در ماه ژانویه چه پیش خواهد آمد، اما طبیعتا باید تاثیرگذار باشد.

با توجه به آنکه بازی Resident Evil 7 با زاویه دید اول‌شخص و دنیای متفاوت خود، فرانچایز را به مسیر کاملا متفاوتی برده است، پاسخ آقای کاندا کمی جالب به نظر می‌رسد.

بازی Resident Evil 2 در ۵ بهمن ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید