0 نظر

سیستم پیشنهادی بازی Forza Horizon 4 مشخص شد

توسط در3 ماه پیش
 

سیستم پیشنهادی بازی Forza Horizon 4 منتشر شد و همانطور که توسعه دهنده Playground Games بیان کرده بود،  مشخصات این سیستم پایین بود; در ادامه همراه دنیای بازی باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز :

 

سیستم پیشنهادی:

این بازی به صورت انحصاری برای اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد و اگر نسخه دیجیتال بازی خریداری شود قادر خواهد بود تا هم روی اکس‌باکس وان و هم بر روی رایانه‌های شخصی ویندوز ۱۰ اجرا شود. هم‌چنین بازی Forza Horizon 4 در روز اول ( ۱۰ مهر / ۲ اکتبر ) به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

صحبت‌های یکی از بازیکنانی که دمو این بازی را در Gamescom 2018 امتحان کرده است:

اوایل امروز که مشغول امتحان کردن بازی با اکس‌باکس وان اکس بودم، متوجه شدم که این بازی یک تجربه عالی است و احساس فوق‌العاده‌ای داشتم. در واقع مسابقه دادن در نواحی مختلف انگلستان عالی بود و این بازی همانطور که انتظار دارید روان و دلنواز است. و از آن مهمتر این که هر گودال عمیق، هر برآمدگی کوچک، همه چیز افکت مورد انتظار خود را بر روی ماشین داشتند.

جلوه، صداگذاری و گیم‌پلی بازی Forza Horizon 4 بدون شک محشر است. علاوه بر این‌ها تغییر فصل، محیط بسیار جذاب و ترکیب این دو با کوه‌های بسیار بلند اسکاتلند باعث هر چه بهتر شدن این بازی می‌شود. برای بازیکنان PC، این بازی در سیستم پیشنهادی می‌تواند به ۶۰ FPS برسد.

مطلب مشابه ◄  PUBG در طول یک سال به یک میلیون کاربر همزمان فعال خدمات ارائه داده است
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر