سیستم پیشنهادی بازی Forza Horizon 4 سرویس Xbox Game Pass بازی Forza Horizon 4

سیستم پیشنهادی بازی Forza Horizon 4 مشخص شد

توسط تمنا افلاکی در ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ , ۲۰:۴۰

سیستم پیشنهادی بازی Forza Horizon 4 منتشر شد و همانطور که توسعه دهنده Playground Games بیان کرده بود،  مشخصات این سیستم پایین بود; در ادامه همراه دنیای بازی باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز :

 

سیستم پیشنهادی:

این بازی به صورت انحصاری برای اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد و اگر نسخه دیجیتال بازی خریداری شود قادر خواهد بود تا هم روی اکس‌باکس وان و هم بر روی رایانه‌های شخصی ویندوز ۱۰ اجرا شود. هم‌چنین بازی Forza Horizon 4 در روز اول ( ۱۰ مهر / ۲ اکتبر ) به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

صحبت‌های یکی از بازیکنانی که دمو این بازی را در Gamescom 2018 امتحان کرده است:

اوایل امروز که مشغول امتحان کردن بازی با اکس‌باکس وان اکس بودم، متوجه شدم که این بازی یک تجربه عالی است و احساس فوق‌العاده‌ای داشتم. در واقع مسابقه دادن در نواحی مختلف انگلستان عالی بود و این بازی همانطور که انتظار دارید روان و دلنواز است. و از آن مهمتر این که هر گودال عمیق، هر برآمدگی کوچک، همه چیز افکت مورد انتظار خود را بر روی ماشین داشتند.

جلوه، صداگذاری و گیم‌پلی بازی Forza Horizon 4 بدون شک محشر است. علاوه بر این‌ها تغییر فصل، محیط بسیار جذاب و ترکیب این دو با کوه‌های بسیار بلند اسکاتلند باعث هر چه بهتر شدن این بازی می‌شود. برای بازیکنان PC، این بازی در سیستم پیشنهادی می‌تواند به ۶۰ FPS برسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید