تماشا کنید: تریلر جدید بازی Spelunky 2 بخش چندنفره و شخصیت‌های جدید را به‌نمایش می‌گذارد

توسط تارخ ترهنده در ۹ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۸:۲۸

تریلر جدید بازی Spelunky 2 گیم‌پلی آن را نمایش دهد. این تریلر توسط صفحه یوتیوب پلی‌استیشن پست شد و سازنده بازی، Derek Yu، نیز درباره‌ی ویژگی‌های آن صحبت کرد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

Yu: از زمانی که اولین Splunkey منتشر شد، بازی‌های Roguelike بسیاری منتشر شدند و این سبک‌ را در مسیرهای متفاوت و جذابی قرار دادند؛ اما من فکر می‌کنم که Splunkey هنوز از حیث دادن آزادی عمل به بازیکنان ناب است. وجود راه‌های متفاوت برای تعامل با اشیا در بازی، جایی که یک رویداد باعث می‌شود عواقب متفاوتی برای بازیکن پیش بیاید، از جمله ویژگی‌های این بازی است. Splunkey 2 خیلی با اولین بازی تفاوت ندارد. از نظر من، ادامه هر بازی چون نسخه توسعه‌یافته بازی اول است. پس من از طرفداران بازی اول می‌خواهم که قسمت دوم را بازی کنند و ادامه‌ای از نظر داستان و هم گیم‌پلی بر بازی اول را تجربه کنند.

او در ادامه به این موضوع اشاره می‌کند که Splunkey 2 دقیقا همان بازی اول نیست و تفاوت‌های معدودی با بازی اصلی دارد. یکی از تفاوت‌های شاخص این بازی، اضافه شدن لایه‌ی دوم به مراحل آن است؛ جایی که بازیکن می‌تواند بین دو لایه هر مرحله یکی را انتخاب کند و مدام آن را با لایه‌ی دیگر عوض کند. طبق گفته‌ی Yu، احساسش از این بابت، این است که «بعد سوم» به یک بازی دوبعدی اضافه شده است.

محیط‌های جدید، آیتم‌ها، هیولاها، تله‌ها و محتواهای بسیار دیگر نیز به بازی اضافه شده‌اند.

تریلر گیم‌پلی بازی، آن را فقط برای پلی‌استیشن ۴ معرفی می‌کند، اما این بازی به‌زودی برای رایانه‌های شخصی نیز معرفی می‌شود. Splunkey 2 در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی بازی را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: