شرکت Ubisoft به بازی Far Cry 5 بخش New Game Plus را اضافه کرد

شرکت Ubisoft به بازی Far Cry 5 بخش New Game Plus را اضافه کرد

توسط کسری نیاول در ۸ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۵

شرکت Ubisoft بخش New Game Plus بازی Far Cry 5 که درجه سختی و لباس جدید دارد را با آپدیت شماره ۱۰ وارد بازی خواهد کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

آخرین آپدیت بازی Far Cry 5 همچنان برقرار است و بازیکنان اکنون می‌توانند از بخش New Game Plus نیز بهره ببرند. این امکان هم در بخش تک نفره و هم در بخش دو نفره وجود خواهد داشت و درجه سختی بازی را به سطح قابل توجه‌ای رسانده است. این بخش تمامی مراحل پیشین بازیکن را که قبلا در بازی ذخیره کرده باشد در خود خواهد داشت. حتی پیشروی چالش‌ها و آرکید نیز تغییر نخواهند کرد.

اگر از Hope County چیزی قابل توجه‌ای گیرتان نیامده و چندین بار بازی را تکرار کرده‌اید با ورود بخش New Game Plus قطعا خوشحال خواهید شد زیرا این بخش نه تنها پیشروی‌های شما را حفظ خواهد کرد بلکه شما را با شروع هر بازی جدید قوی‌تر خواهد کرد.

به علاوه، آیتم‌ها نیز در بخش New Game Plus بازی Far Cry 5 قابل جمع کردن هستند و این بدین معنی است که اگر آیتم‌هایی را کم دارید می‌توانید آن‌ها را در طول بازی جمع کنید. اگر خیلی به دنبال تنبیه هستید می‌توانید سطح جدید بازی را که بسیار سخت‌تر شده است را تجربه کنید. هوش مصنوعی بازی بسیار پیشرفته‌تر شده و ضربات‌شان سخت‌تر بوده و همچنین جانشان نسبت به قبل بیشتر است.

اگر بخش New Game Plus را در بازی Far Cry 5 امتحان کنید می‌توانید لباس Rook را آزاد کنید. به علاوه می‌توانید مدال کلوپ Ubisoft را نیز کسب کنید. هنوز جوایز تمام نشده و در کنار این دو، دست‌آوردها و جوایز دیگری در انتظار شما خواهد بود. اکنون آپدیت شماره ۱۰ بازی قابل دسترسی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: