بازی SoulCalibur VI

Azwel، شخصیت جدید بازی SoulCalibur VI معرفی شد

توسط تارخ ترهنده در ۸ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

شخصیت معرفی شده جدید بازی SoulCalibur VI دارای ویژگی‌های جالبی است که او به لقب «رهبر بشریت» می‌دهند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شخصیت جدید ششمین SoulCalibur، مردی بسیار باهوش است که در رشته‌های پزشکی، تاریخ، جنگ و هنر تحصیل کرده و سررشته دارد. مطالعات او در زمینه‌ی تاریخ باعث شده تا او به این مساله پی ببرد که درنهایت انسان به‌وسیله‌ها جنگ‌ها خودش را نابود می‌کند. عشق متعصابه وی به انسانیت و مردم باعث شده تا او نقشه‌ای وحشتناک برای نجات آنها از دست خودشان بکشد. سلاح Azwel پالیندروم (Palindrome) نام دارد که یک جفت دستکش است. دستکش دست راست دارای قطعه‌ای از Soul Edge است و دستکش دست چپ دارای SoulCalibur است. Azwel قدرت‌اش را به‌وسیله‌ی این دو قطعه از خاطرات نبردهای پیشین دریافت می‌کند. زمانی که او سلاحی نداشته باشد یا خلع سلاح شده باشد، دستکش‌هایش به او اجازه می‌دهند تا مجموعه‌ای از سلاح‌های مرگبار را فرا بخواند و از آنها استفاده کند.

در ادامه می‌توانید تصاویری از این شخصیت حین مبارزه در بازی را ببینید. SoulCalibur VI روز ۲۷ مهر ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

به‌شخص با دیدن این شخصیت یاد ضحاک افتادم، نظر شما درباره‌ی این شخصیت چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: