World of Warcraft

تماشا کنید: تریلر سینمایی World of Warcraft: Battle for Azeroth Azshara منتشر شد

توسط تارخ ترهنده در ۸ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۴

تریلر سینمایی World of Warcraft: Battle for Azeroth Azshara در رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ منتشر شد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

پیش از انتشار این تریلر، طراح ارشد بلیزارد Steve Burke و طراح روایت ارشد Steve Danuser درباره‌ی این تریلر با سایت Forbes صحبت کردند:

Bruke: خوشبختانه با این تریلر، حافظه‌ی طرفداران و بازیکنان تازه می‌شود و یادشان می‌آید که ریشه‌ی این شخصیت چیست. من حین انتشار محتواهای متفاوتی این‌جا (بلیزارد) کار کرده‌ام و همیشه گفته می‌شد که «کی قرار است با Azshara بازی کنیم؟» و بالاخره زمان آن فرا رسیده و این برای من بسیار هیجان‌انگیز است. من فکر می‌کنم که بتوانیم بازیکنان را خیلی سریع درگیر بازی کنیم. برای اولین بار در تاریخچه بازی WoW است که ما داریم در چنین محیطی بازی می‌کنیم؛ البته هنوز همه چیز را رونمایی نکرده‌ایم  و چیزهای بیشتری برای رونمایی داریم. فقط می‌خواستیم مطمئن شویم که بازیکنان بدانند او (Azshara) حواسش به آنها است!

Danuser: دلیلی بر این‌که او سومین Warbringer در سری است، وجود دارد. ما واقعا دل‌مان می‌خواست از او در این‌جا (مصاحبه با Forbes) رونمایی کنیم. بدون این‌که چیزی از تریلر سینمایی بگویم، همان‌طور که استیو گفت، مطمئن هستم زمانی که آن را ببینید، متوجه می‌شوید او چه ماهیتی دارد. تجربه داستان او با پچ‌هایی که در انتظار انتشار هستند، فرصت جذابی است.

هفتمین بسته الحاقی World of Warcraft یعنی Battle for Azeroth Azshara هم‌اکنون در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: