مدیر فروش نرم‌افزار Denuvo تایید می‌کند که بازی کرک نشدنی وجود ندارد

مدیر فروش نرم‌افزار Denuvo تایید می‌کند که بازی کرک نشدنی وجود ندارد

توسط کسری نیاول در ۸ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۰

مدیر فروش نرم‌افزار Denuvo در نمایشگاه Gamescom در مصاحبه‌ای با وبسایت GameIndustray تایید کرد که هدف این شرکت برای جلوگیری از کرک کردن بازی‌ها این است که فروش اولیه آن‌ها را کنترل کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«المار فیشر» مدیر فروش نرم‌افزار Denuvo در این گفتگو می‌گوید که هدف شرکت این است که با کنترل فروش بازی تضمین کند که قفل بازی‌ها در آینده شکسته نخواهد شد. او در این‌باره می‌گوید:

این یک رقابت است. برای آن‌ها این واقعا یک تفریح است. زحمت زیادی برای کرک کردن بازی‌ها لازم نیست زیرا راه‌های مختلفی برای کرک کردن وجود دارد. هدف ما این است که فروش اولیه را محافظت کنیم. البته ما دوست داریم که بازی‌ها برای همیشه غیرقابل کرک باشند اما این اتفاق در صنعت بازی رخ نمی‌دهد.

همزمان با این صحبت‌ها، «فیشر» نتوانست تخمینی از میزان سودی که این جلوگیری از کرک بازی‌ها توسط نرم‌افزار Denuvo برای شرکت‌های توسعه دهنده دارد چقدر خواهد بود. او در این مورد می‌گوید:

برای ما خیلی سخت است که پاسخ صریحی به آن دهیم. برای بازی هایی که ما از آن‌ها محافظت می‌کنیم، فکر می کنم تاثیر زیادی خواهد گذاشت به خصوص که ما فروش اولیه را کنترل می‌کنیم و این تاثیر بسزایی بر روی بازی در مقایسه با بازی‌هایی که به سرعت کرک می‌شوند دارد. کرک بازی‌ها بسیار شایع است اما واقعاً سخت است که بفهمید چه تعداد از این کرک کننده‌ها بازی‌ را خریده‌ اند. ما می‌توانیم تخمین بزنیم و حتی اگر درصد کمی از این تعداد را به حساب بیاورید درآمد حاصل چندین برابر خواهد شد.

در آخر «فیشر» نظر خود را درباره خریداری بخشی از نرم‌افزار Denuvo توسط شرکت Irdeto می‌گوید. باتوجه به صحبت‌های او، این کار به علم و منابع آن‌ها اضافه کرده است:

درست است، ما پچ نه‌چندان جالبی در پاییز سال قبل داشتیم. من فکر می‌کنم که زمان این بود که با Irdeto کار کنیم. ما به دنبال تقویت فناوری خود هستیم. آن‌ها می‌توانند در بخش مهندسی ما را کمک کنند و نسبت به تیم ۴۵ نفره ما منابع بی‌شماری دارند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: